"Stranger Things" 3 z wysokim wynikiem na Rotten Tomatoes

01.07.2019 13:50
Foto: kadr ze zwiastuna serialu Fot. kadr ze zwiastuna serialu "Stranger Things"

3. sezon "Stranger Things" zbliża się wielkimi krokami. Na Rotten Tomatoes pojawiły się pierwsze recenzje, a seria otrzymała wysoki poziom świeżości. 

Na ten dzień czekali wszyscy fani jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa. Już 4 lipca 2019 roku na platformie zadebiutuje 3. sezon "Stranger Things". Czy kolejna odsłona utrzyma wysoki poziom poprzednich? Wygląda na to, że tak. 

"Stranger Things" 3 - wysoki wynik na Rotten Tomatoes

W popularnym serwisie Rotten Tomatoes pojawiły się już pierwsze oceny i krótkie recenzje krytyków. Wygląda na to, że 3. sezon "Stranger Things" będzie kolejnym sukcesem, ponieważ na obecną chwilę poziom świeżości produkcji wynosi 93%, na 27 oddanych głosów. Dla przypomnienia, w przypadku poprzednich sezonów poziom wynosił kolejno 96% i 94%

Oto jedna z przykładowych recenzji zamieszczonych na Rotten Tomatoes:

Czarujące "Stranger Things" zmienia się w porywającą - jeśli dobrze znaną - wakacyjną przejażdżkę, opartą na neonowej nostalgii, nie zapominając przy tym o relacjach między bohaterami, które sprawiły, że serial jest tak ujmujący. 

"Stranger Things" 3 - premiera, obasa

3. sezon "Stranger Things" zadebiutuje na platformie Netflix już 4 lipca 2019 roku. Jak zawsze, w dniu premiery ukażą się wszystkie odcinki serii. W najnowszym sezonie powrócą między innymi Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, David Harbour i Winona Ryder. 

Zobacz też: "Stranger Things" - obsada przypomniała wydarzenia z poprzednich sezonów [WIDEO 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.