"Stranger Things" - 4. sezon doczekał się nowej zapowiedzi. Jedenastka powraca

07.05.2021 11:02
"Stranger Things" - 4. sezon doczekał się nowej zapowiedzi. Jedenastka powraca Fot. materiały prasowe/Netflix

Jedenastka powraca w nowej zapowiedzi 4. sezonu "Stranger Things". Zobaczcie niepokojące wideo z nadchodzącej serii odcinków.

Stranger Things - oto zapowiedź 4. sezonu

Minęły już prawie dwa lata od premiery 3. sezonu "Stranger Things", a twórcy zaczęli w końcu zapowiadać kolejne odcinki serialu o nastolatkach z Hawkins. Niestety, nowa zapowiedź nie zdradza nam jakichkolwiek szczegółów na temat daty premiery kolejnych epizodów, ale i tak fani powinni być podekscytowani nowym wideo. Czyżbyśmy mieli powrócić do bardziej niepokojącej atmosfery z pierwszego sezonu?

Polecamy

Pierwszy raz wspomnienie o tej zapowiedzi pojawiło się w środę na Twitterze twórców serialu, czyli braci Duffer. Teraz możecie zobaczyć wideo-zapowiedź "Stranger Things" w całości poniżej:

Oczywiście zdjęcia i ogólnie produkcja 4. sezonu "Stranger Things" była dość interesująca - pandemia koronawirusa kilkukrotnie sprawiała, że zdjęcia opóźnionio, potem znów wznawiano, wstrzymywano, itd. Teraz zdjęcia już zakończono, a twórcy spokojnie mogą się skupić na post-produkcji.

Polecamy

Możemy się spodziewać, że nowe odcinki "Stranger Things" zadebiutują jeszcze w 2021 roku.

Gwiazdor serialu Gaten Matarazzo stwierdził niedawno w rozmowie z ComicBook.com, że nagrania do tej produkcji były najbardziej absurdalnym procesem na świecie. Aktorzy nie mieli bladego pojęcia, kiedy będą potrzebni na planie, więc nie mogli za bardzo planować swojego życia.

Istniała też możliwość, że kilkanaście godzin po dotarciu na plan, ci znowu będą musieli wrócić do domów ze względu na zarażenie któregoś z członków załogi filmowej.

Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie i tak jak wspomnieliśmy, nowe odcinki "Stranger Things" mogą zadebiutować na Netflix jeszcze w 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.