"Stranger Things": oto oficjalny zwiastun 3. sezonu! Jak zmieniły się dzieciaki z Hawkins?

Kamil Kacperski
20.03.2019 13:36
Stranger Things 3|undefined Fot. materiały prasowe

Jedno lato może zmienić wszystko - takim hasłem Netflix promuje nadchodzące odcinki serialu "Stranger Things". Obejrzyj oficjalny zwiastun trzeciego sezonu. Premiera już 4 lipca 2019 roku.

Koniec szkoły, początek wakacji! W 3. sezonie "Stranger Things" zobaczymy jak wygląda lato 1985 roku w Hawkins. To właśnie w tym miasteczku po raz kolejny rozegrają się przygody Willa, Mike'a, Lucasa, Dustina i Jedenastki, do których w 2. sezonie "Stranger Things" dołączyła rudowłosa Max. W zwiastunie powracają wszyscy nasi ulubieńcy - w tym Steve, który teraz będzie sprzedawcą lodów w nowym centrum handlowym Starcourt, a także szeryf Hopper. 

Stranger Things 3 - oficjalny zwiastun

Wspominając o powracających postaciach trudno nie wspomnieć o Demogorgonie, który znów będzie terroryzował dzieciaki z Hawkins. Widzimy również jak Jedenastka odwiedza świat, który jednoznacznie kojarzy się z Drugą Stroną. Jakie jeszcze tajemnice skrywa zwiastun 3. sezonu "Stranger Things"? Zobaczcie sami:

Warto też zaznaczyć obecność mocno humorystycznego początku zwiastuna - niespodzianka, którą szykują Dustinowi jego przyjaciele, jest naprawdę zabawna. Czy to oznacza, że serial będzie mniej "mroczny"? Ciekawe są również "uciekające" zabawki chłopaka, które przypominają nieco szczury, które widzieliśmy w udostępnionym dzień przed zwiastunem teaserze 3. sezonu "Stranger Things".

Przeczytaj także

Stranger Things - kiedy premiera?

Cały 3. sezon "Stranger Things" będzie dostępny już w nadchodzące wakacje - premiera nowych odcinków odbędzie się bowiem już 4 lipca 2019 roku, w amerykański Dzień Niepodległości. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.