"Stranger Things" doczeka się spin-offów? Szef Netfliksa twierdzi, że to będzie "marka"

28.09.2021 11:26
"Stranger Things" doczeka się spin-offów? Szef Netfliksa twierdzi, że to będzie "marka" Fot. Netflix/Everett Collection/East News

Jeden serial to za mało - "Stranger Things" ma się doczekać kolejnych produkcji osadzonych w tym samym świecie. A przynajmniej o tym marzy szef Netflixa.

Stranger Things ze spin-offami?

Wygląda na to, że 4. sezon "Stranger Things" jest dosłownie tuż za rogiem i miliony fanów na całym świecie nie mogą się doczekać, aż w końcu zobaczymy kolejne odcinki serii. Ze słów twórców serialu wynika, że do końca jest już definitywnie bliżej, niż dalej, ale koniec jednego rozdziału nie musi wcale oznaczać śmierci całej marki.

Polecamy

Niedawno Ted Sarandos, czyli szef Netflix, pojawił się na Code Conference, gdzie powiedział zabranym osobom, że "Stranger Things" definitywnie jest franczyzą, co sugeruje, że platforma już teraz pracuje nad kolejnymi spin-offami serii:

Franczyzy są dobre, ale chcemy mieć hity.

Polecamy

Jak podaje serwis Deadline, spory udział w tworzeniu spin-offu może mieć Millie Bobby Brown, która podpisała z Netflix umowę całościową - to oznacza, że mogłaby się ponownie wcielić w rolę Jedenastki w nowym serialu albo pełnić roli producentki/producentki wykonawczej innej produkcji. Sama zainteresowana powiedziała niedawno w rozmowie z Elle Magazine, że na razie jest na to za wcześnie, bo "Nastka" jeszcze nie znalazła "siebie":

Mam nadzieję, że odnajdzie siebie bez pomocy facetów. W jej życiu jest oczywiście Mike, Hopper, a nawet Max, ale sama musi odkryć, kim tak naprawdę jest. Nie wiem, czy potrafi to zrobić, ale definitywnie musi pokochać siebie i udać się w samotną podróż wewnątrz swojego własnego serca. Sprawdzić, czy kocha samą siebie.

Tak jak wspomnieliśmy, bracia Duffer już wiedzą, jak zakończy się serial "Stranger Things", ale na razie nie chcą zdradzić, kiedy to zakończenie nadejdzie. Zresztą na razie nie wiemy nawet, kiedy zadebiutuje 4. sezon - Netflix zdradził jedynie, że nowe odcinki pojawią się w 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.