"Stranger Things" doczekało się pełnego zwiastuna 4. sezonu. Bohaterowie szykują się na wojnę

13.04.2022 10:13
"Stranger Things" doczekało się pełnego zwiastuna 4. sezonu. Bohaterowie szykują się na wojnę Fot. materiały prasowe/Netflix

Nareszcie. Po długiej przerwie między kolejnymi sezonami, "Stranger Things" powraca. Nowe epizody mogą być jeszcze straszniejsze, niż poprzednie. Zresztą zobaczcie sami.

Stranger Things - oto zwiastun 4. sezonu popularnej serii

Do premiery długo wyczekiwanego 4. sezonu "Stranger Things" zostało już niewiele czasu, więc twórcy w końcu postanowili podzielić się oficjalnym zwiastunem nowych odcinków. Ten jest całkiem niepokojący i zawiera sporo ciekawych wątków.

Polecamy

Jedenastka (podobno) traci swoje moce, Max w pewnym momencie zaczyna lewitować, cała ekipa przechodzi na drugą stronę i zwiastun sugeruje, że to tam będzie się sporo działo, poznajemy nowego "złego", który potrafi mówić i grozić bohaterom, a także widzimy (po raz kolejny), że Hopper żyje.

Dzieje się naprawdę sporo, więc po prostu najlepiej będzie, jeżeli zwiastun zobaczycie sami:

Polecamy

Jak czytamy w  oficjalnym opisie fabuły, to w czwartym sezonie "Stranger Things" od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Mierząc się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy.

Jak pewnie wiecie, czwarty sezon ma być podzielony na dwie części, podobnie jak ostatni sezon "Domu z papieru", czy "Ozark". Pierwszą partię nowych odcinków zobaczymy już 27 maja, a kolejne pojawią się 1 lipca. Wiadomo także, że serial otrzymał zamówienie na piąty, finałowy sezon. Na razie jednak nieznana jest data premiery ostatnich przygód mieszkańców Hawkins.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.