"Stranger Things" - jest data premiery 4. sezonu! Serial niedługo się skończy

18.02.2022 10:59
"Stranger Things" - jest data premiery 4. sezonu! Serial niedługo się skończy Fot. materiały prasowe/Netflix

Każdy początek ma swój koniec i vice versa. Netflix zdradził właśnie daty premiery nowych odcinków "Stranger Things", a przy okazji potwierdził, kiedy nastąpi zakończenie serialu.

Stranger Things - daty premiery 4. sezonu oficjalnie potwierdzone

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Mierząc się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy.

Polecamy

W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

Nowe odcinki 4. sezonu "Stranger Things" pojawią się na Netflix w dwóch turach - pierwsze epizody zadebiutują już 27 maja 2022 roku, kolejne natomiast 1 lipca. Poniżej możecie zobaczyć plakat promujący serial:

Polecamy

Twórcy przy okazji napisali list otwarty do fanów, w którym zdradzili, że chociaż początkowo zaplanowali 4 sezony serialu, to później okazało się, że mają za dużo pomysłów, by pomieścić je w tylu odcinkach. Dlatego też "Stranger Things" oficjalnie doczeka się jeszcze finałowego 5. sezonu, którego data premiery na razie nie jest znana.

Bracia Duffer szybko dodali też, że mają jeszcze sporo opowieści ze świata "Stranger Things", które chcą nam opowiedzieć, ale na te przyjdzie czas i miejsce. Na razie skupiają się na skończeniu przygód Nerdów i Jedenastki. Ten wspomniany "początek końca" zobaczymy już 27 maja 2022 roku, kiedy to zadebiutuje 4. sezon serialu. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.