"Stranger Things" - 4. sezon doczekał się kolejnej zapowiedzi wideo. Bohaterowie dorastają

08.11.2021 10:25
"Stranger Things" - 4. sezon doczekał się kolejnej zapowiedzi wideo. Bohaterowie dorastają Fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix przedstawił kolejną zapowiedź "Stranger Things", która zdradza nam, że nowe odcinki będą (przynajmniej momentalnie) rozgrywały się w słonecznej Kalifornii.

Stranger Things - oto kolejna zapowiedź 4. sezonu serialu

Po "śmierci" Hoppera w finale 3. sezonu - kiedy to policjant zostaje pochłonięty przez ogromną kulę energii, która powstała z powodu zamknięcia portalu do Drugiej Strony - dowiedzieliśmy się w zapowiedzi 4. sezonu, że Hopper żyje, ale jest uwięziony w obozie pracy na Kamczatce. Tam, nieposłuszni więźniowie są pokarmem dla Demogorgona.

Polecamy

Teraz natomiast wiemy, że dzieciaki z ekipy przeniosły się do słonecznej Kalifornii, przy okazji bardzo dorastając. Zobaczcie zapowiedź poniżej:

Niedawno Ted Sarandos, czyli szef Netflix, pojawił się na Code Conference, gdzie powiedział zabranym osobom, że "Stranger Things" definitywnie jest franczyzą, co sugeruje, że platforma pracuje już nad kolejnymi spin-offami serii.

Polecamy

Spory udział w tworzeniu spin-offu może mieć Millie Bobby Brown, która podpisała z Netflix umowę całościową - to oznacza, że mogłaby się ponownie wcielić w rolę Jedenastki w nowym serialu albo pełnić roli producentki/producentki wykonawczej innej produkcji. 

Zanim jednak do tego dojdzie, to będziemy mogli zobaczyć nowe odcinki "Stranger Things" - te pojawią się w 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.