"Stranger Things" - nowi członkowie obsady w 4. sezonie serialu. Kogo zagrają?

10.06.2021 11:03
"Stranger Things" - nowi członkowie obsady w 4. sezonie serialu. Kogo zagrają? Fot. materiały prasowe/Netflix

Amybeth McNulty, Myles Truitt, Regina Ting Chen i Grace Van Dien dołączyli do obsady serialu "Stranger Things". W kogo wcielą się nowi aktorzy?

Stranger Things - oto nowi członkowie obsady

"Stranger Things" to list miłosny do klasycznych filmów gatunkowych z lat lat 80. Jego akcja rozgrywa się w pozornie zwyczajnym miasteczku Hawkins w amerykańskim stanie Indiana. Po tym, jak pewien chłopiec dosłownie rozpływa się w powietrzu, jego przyjaciele, rodzina i lokalna policja, którzy próbują dociec prawdy, zostają wplątani w niewiarygodnie tajemniczą intrygę, w której nie brakuje tajnych eksperymentów rządowych i przerażających sił nadprzyrodzonych.

Polecamy

Produkowany obecnie w Atlancie serial "Stranger Things" powiększył obsadę 4. sezonu o następujące postacie:

Amybeth McNulty ("Ania, nie Anna") zagra Vickie - lubianą i gadatliwą nerdkę z zespołu, która wpada w oko jednemu z naszych ukochanych bohaterów.

Myles Truitt ("Queen Sugar", "Black Mafia Family") zagra Patricka - gwiazdę koszykówki z Hawkins, który ma przyjaciół, talent i poukładane życie... dopóki szokujące wydarzenia nie sprawią, że wszystko wymknie mu się spod kontroli.

Regina Ting Chen ("Queen of the South", "Falcon i Zimowy Żołnierz") zagra panią Kelly - lubianą doradczynię zawodową, która bardzo troszczy się o swoich uczniów - szczególnie tych, którzy mają największe problemy.

Grace Van Dien ("Charlie mówi", "The Village") jako Chrissy - cheerleaderka z liceum Hawkins i najpopularniejsza dziewczyna w szkole. Jednak pod pozornie idealną powierzchnią kryje się mroczny sekret.

Polecamy

"Stranger Things" to serial oryginalny Netflix, którego twórcami są Matt i Ross Dufferowie. Za jego produkcję odpowiadają firmy Monkey Massacre Productions i 21 Laps Entertainment. Rolę producentów wykonawczych pełnią bracia Dufferowie, a także Shawn Levy i Dan Cohen z wytwórni 21 Laps Entertainment oraz Iain Paterson.

Od momentu premiery w 2016 roku, "Stranger Things" stał się światowym fenomenem i zdobył ponad 65 nagród i 175 nominacji do tak prestiżowych nagród jak Emmy, Złote Globy, Grammy, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, Peabody Award, AFI Program of the Year, People's Choice Awards, MTV Movie & TV Awards, Teen Choice Awards i wiele innych. Serial był trzykrotnie nominowany do Emmy w kategorii najlepszy serial dramatyczny i jest jednym z najchętniej oglądanych tytułów Netflix.

Trzeci sezon był oglądany w ponad 40 milionach gospodarstw domowych w ciągu pierwszych czterech dni od premiery (to więcej niż jakikolwiek inny film lub serial Netflix w tym okresie) oraz w 64 milionach gospodarstw domowych w ciągu pierwszych czterech tygodni. 

Na razie data premiery 4. sezonu "Stranger Things" nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.