Nowy bohater w trzecim sezonie "Stranger Things". Będziecie zachwyceni!

Karolina Woźniak
01.04.2019 14:53
Nowy bohater w Fot. : kadr z wideo

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na nadchodzącą premierę trzeciego sezon "Stranger Things". Okazuje się, że twórcy przygotowali dla nas miłą niespodziankę. W obsadzie pojawi się nowa postać.

Trzeci sezon "Stranger Things" pojawi się już niebawem. 4 lipca 2019 roku na Netflixie odbędzie się premiera serialu, który zaskarbił sobie sympatię widzów na całym świecie. Pokochała go nie tylko młodzież, ale także dorośli, a sama produkcja została doceniona przez wielu twórców, którzy nie szczędzili zachwytu.

Okazuje się, że twórcy przygotowali dla nas niemałą niespodziankę. W sieci pojawiła się informacja, że do obsady "Stranger Things" dołączy nowy członek, który odegra kluczową rolę w najnowszej produkcji. Jesteście ciekawi, o kim mowa?

Przeczytaj także

"Stranger Things" - kto wystąpi w najnowszym sezonie?

Okazuje się, że w trzecim sezonie "Stranger Things" zobaczymy nowego bohatera. Do obsady dołączy sam... Stephen King. Pisarz ma się wcielić w jednego z bohaterów z miasteczka Hawkins. Jak wiemy, mistrz horroru nie raz zachwycał się serialem wyprodukowanym przez popularną platformę. Jeden z braci przyznał w wywiadzie, że Stephen King istnieje w świecie "Stranger Things" i że zaszczytem jest dla nich to, że pisarz docenił produkcję.

Bracia Duffer postanowili pójść o krok dalej i zaproponowali Kingowi udział w serialu. Jak podają zagraniczne media, mistrz horrorów przyjął propozycję i już w lipcu 2019 zobaczymy go w serialu. Pisarz wcieli się w jednego ze stróży prawa, który odegra kluczową rolę w serialu. Na razie ani twórcy ani Stephen King nie chcą zdradzać nic więcej. Ta informacja rozgrzała serca fanów na całym świecie. Dzięki temu widzowie jeszcze z większą niecierpliwością wyczekują nadchodzącego sezonu.

W samym serialu jest wiele odniesień do powieści i opowiadań mistrza horroru, m.in.: do "Carrie", "Cujo", "Ciało" i innych dzieł Kinga. Myślicie, że Stephen King poradzi sobie w roli policjanta z Hawkins?

Zobacz także: >>Gwiazdy "Stranger Things" pojawią się w Polsce<<

Prima Aprilis

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.