Szef HBO o tym, czy stacja rozważała ponowne nakręcenie 8. sezonu "Gry o tron"

25.07.2019 13:27
Foto: kadr z 2. odcinka 8. sezonu Fot. kadr z 2. odcinka 8. sezonu "Gry o tron"

Szef ramówki HBO odniósł się do fanowskiej petycji o ponowne nakręcenie finału "Gry o tron". Czy stacja rozważała spełnienie tych roszczeń?

Powszechnie wiadomo, że fani "Gry o tron" byli, mówiąc delikatnie, niezadowoleni z finału serialu. Ostatni sezon popularnej produkcji spotkał się z miażdżącą krytyką. Fani twórczości George'a R.R. Martina zażądali nawet, by 8. sezon puścić w niepamięć i stworzyć go od nowa. Co na to stacja HBO?

Czy HBO rozważało ponowne nakręcenie 8. sezonu "Gry o tron"?

Pod petycją podpisało się ponad milion osób. Pewnie nigdy się nie dowiemy, czy twórcy akcji rzeczywiście liczyli na remake 8. sezonu, czy chodziło jedynie o wyraz swojego niezadowolenia. Wiemy jednak, co na ten temat sądzi HBO. Szef ramówki stacji, Casey Bloys, zabrał głos w sprawie. Wyjaśnił, że oburzenie fanów nie było dla nich żadną niespodzianką. Zaznaczył również, że petycja nigdy nie była brana przez nich na poważnie.

Tworzenie tak popularnego serialu ma rzecz jasna swoje wady. Jedną z nich jest fakt, że gdy przychodzi koniec, różne osoby mają różne pomysły i oczekiwania wobec zakończenia. Ta petycja pokazała ile pasji i zaangażowania ludzie wkładali w ten serial. Nie było to jednak coś, co na poważnie rozważaliśmy. Żadna stacja by tego nie zrobiła.

Przeczytaj także

Casey Bloys przyznał również, że bardzo ceni pracę, jaką wykonali twórcy "Gry o tron" i, że od początku zdawał sobie sprawę, że nie uda im się zadowolić wszystkich. Wspomnianą petycję ostro skrytykowali aktorzy, w tym Isaac Hempstead Wright, serialowy Bran Stark.

Zobacz też: William Shatner podsumował "Grę o tron" - "gorąca beznadzieja i rozczarowanie"

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.