Taika Waititi w pierwszym fragmencie 4. sezonu serialu "Rick i Morty"

20.07.2019 10:15
Rick i Morty|undefined Fot. kadr z serialu Rick i Morty

Podczas San Diego Comic Con 2019 zaprezentowano fragment jednego z odcinków 4. sezonu serialu "Rick i Morty". Wystąpił w nim Taika Waititi.

Szalony naukowiec i jego przygłupi wnuk już niedługo powrócą w nowych odcinkach serialu "Rick i Morty". Podczas San Diego Comic Con 2019 odbył się panel poświęcony 4. sezonowi zwariowanej animacji. Zaprezentowano na nim fragment jednej z nadchodzących przygód tytułowych bohaterów. Gościnnie wystąpił w nim sam Taika Waititi.

"Rick i Morty" sezon 4 - Taika Waititi we fragmencie odcinka serialu

Od premiery 3. sezonu "Ricka i Morty'ego" minęły już prawie dwa lata. Na szczęście Dan Harmon i Justin Roiland powrócili do tworzenia nowych odcinków serialu. Po panelu na SDCC mały wycinek efektów ich pracy trafił do sieci. W minutowym klipie widzimy Morty'ego, jego tatę i śmiesznego kosmitę imieniem Glootie. Pod ostatniego z bohaterów głos podłożył reżyser "Thora: Ragnarok"

W zaprezentowanym fragmencie widzimy, jak Morty i jego ojciec próbują wymusić na obcym usunięcie aplikacji, którą stworzył. Kosmita jest technologicznym geniuszem i przy okazji stażystą u dwóch Ziemian. Dochodzi do komicznej sytuacji, w której ujawnia się istnienie drugiej apki stworzonej przez Glootiego - Aplikacji Złowrogiego Piszczenia, która służy fioletowemu stworkowi jako dywersja.

Kosmita próbuje uciec, ale Morty dopada go w ostatniej chwili. Fragment 4. sezonu nie zdradza, do czego służy aplikacja Glootiego, której usunięcia domagał się jeden z głównych bohaterów, ale po jego reakcji można wywnioskować, że program doprowadzi do niemałej katastrofy.

Przeczytaj także

"Rick i Morty" sezon 4  - kiedy premiera?

Taika Waititi to nie jedyna gwiazda specjalna 4. sezonu serialu. W nowych przygodach Ricka i Morty'ego wystąpi również Kanye West. Na razie nie podano dokładnej daty premiery 4. sezonu animacji. Wiadomo jedynie, że trafi do pasma Adult Swim w listopadzie 2019 roku. Poprzednie odcinki serialu można oglądać w Polsce na Comedy Central i w serwisie Netflix

Zobacz też: Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z 4. sezonu "Ricka i Morty'ego" 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.