Tak będzie wyglądał Spider-Man w nowym filmie animowanym Sony. Zobacz zwiastun „Spider-Man: Into the Spider-Verse”

Sergiusz Kurczuk
11.12.2017 10:39
Tak będzie wyglądał Spider-Man w nowym filmie animowanym Sony. Zobacz zwiastun „Spider-Man: Into the Spider-Verse” Fot. kadr z filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse

Studio Sony zaprezentowało pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu animowanego „Spider-Man: Into the Spider-Verse”. W trailerze widzimy, jak będzie prezentował się Miles Morales.

Brazylijski Comic Con w Sao Paolo przyniósł wiele informacji na temat przyszłych filmów o superbohaterach ze świata Marvel Comics. W roku 2018 zobaczymy nie tylko kolejne produkcje Marvel Studios („Avengers: Infinity War” i „Black Panther”) oraz 20th Century Fox („Deadpool 2”, „New Mutants” i „X-Men: Dark Phoenix”), ale także kilka seriali i pełnometrażowych filmów animowanych. Jednym z nich jest produkowany przez Sony „Spider-Man: Into the Spider-Verse”. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun, który przedstawia nastoletnią wersję herosa o pajęczych mocach. Chodzi o Milesa Moralesa. 

Miles Morales zadebiutował na łamach komiksów w 2011 roku i został Spider-Manem po śmierci Petera Parkera z alternatywnego świata znanego jako Ulitmate Universe. Z czasem chłopak pojawił się na łamach komiksów dziejących się w kanonicznej rzeczywistości. Stało się to podczas eventu Spider Verse z 2014 roku. Podczas tego wydarzenia pojawiły się wszystkie wersje Spider-Mana i połączyły siły, walcząc z upiornym Morlunem. Film studia Sony ma być adaptacją serii komiksów. Jednym z głównych bohaterów będzie właśnie Miles Morales, który obecnie cieszy się dużą popularnością wśród fanów Marvela i działa równelegle do klasycznego Spidy'ego. W „Spider-Man: Homecoming” pojawiło się kilka odniesień do tej postaci, więc być może niedługo Morales wystąpi również w świecie MCU.

Spider Verse Fot. foto: materiał promocyjny

Produkcją animacji „Spider-Man: Into the Spider-Verse” zajmą się Christopher Miller i Phil Lord - niedoszli reżyserzy filmu o Hanie Solo. Ostatni z filmowców jest również scenarzystą historii o Spider-Manach. Głosu Milesowi Moralesowi użyczy Shameik Moore. Reżyserią zajmą się natomiast Bob Persichetti, Peter Ramsey i Rodney Rothman. O filmie na podstawie eventu Spider Verse mówiono już w roku 2015. Pierwotnie datę premiery wyznaczono na połowę roku 2018, ale na Sao Paolo Comic Con potwierdzono, że film zobaczymy 14 grudnia 2018. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.