Tak będzie wyglądał nowy Robin. Brenton Thwaites na pierwszym zdjęciu z serialu „Titans”

Sergiusz Kurczuk
04.12.2017 13:18
Tak będzie wyglądał nowy Robin. Brenton Thwaites na pierwszym zdjęciu z serialu „Titans” Fot. Robin vol. 4 #1

Telewizyjne uniwersum DC rozrasta się z miesiąca na miesiąc. Niebawem zobaczymy serial oparty na komiksie „Teen Titans”. Przywódcą grupy młodych superbohaterów jest Robin. Jak Brenton Thwaites prezentuje się w kostiumie pomocnika Batmana?

Serial o Młodych Tytanach powstaje już prawie trzy lata. Pierwsze doniesienia na temat telewizyjnej adaptacji komiksu „Teen Titans pojawiły się jeszcze w roku 2015. Na szczęście rok 2017 okazał się łaskawy dla fanów super grupy, bo producenci znaleźli już większość aktorów, którzy wcielą się w główne role. Jednym z nich jest Brenton Thwaites. Jeszcze do niedawna nie wiadomo było, czy Thwaites zagra Robina, czy Nightwinga. Aktor wcieli się w postać Dicka Graysona, który w komiksach posługiwał się obydwoma pseudonimami. Fani przygotowali się na każdą ewentualność i na wszelki wypadek sprawdzili... czy tyłek aktora nadaje się do roli Nightwinga.

Teraz już wiadomo, że Thwaites wcieli się w młodego pomocnika Batmana. Wytwórnia Warner Bros. podzieliła się pierwszym zdjęciem promocyjnym serialu, na którym widzimy Robina. Oto jak aktor wygląda w kostiumie:

Robin Fot. foto: materiały promocyjne

Mimo że Thwaites gra Dicka Graysona, jego kostium nawiązuje do innej postaci posługującej się pseudonimem Robin - Tima Drake'a. Wskazuje na to między innymi litera „R” na piersi. Oprócz Thwaitesa w serialu „Titans” zobaczymy również Annę Diop jako Starfire, Teagan Croft w roli Raven, a Ryan Potter wystąpi jako Beast Boy. Początkowo serial miał powstać z udziałem stacji TNT. Jednak niebawem startuje platforma streamingowa DC i to właśnie tam zadebiutują Młodzi Tytani wraz z 3. sezonem animacji „Young Justice: Outsiders”. Premiera planowana jest na rok 2018, ale nie podano jeszcze szczegółowej daty. Czy w serialu „Titans” głównym przeciwnikiem będzie Joe Manganiello w roli Deathstroke'a

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.