Tak wyglądają rozbierane sceny w „Koronie królów”. „Gra o tron” ma się czego obawiać?

Sergiusz Kurczuk
07.02.2018 16:23
Tak wyglądają rozbierane sceny w „Koronie królów”. „Gra o tron” ma się czego obawiać? Fot. kadry z seriali Korona królów, Gra o tron

Twórcy „Korony królów” dotrzymują słowa i powoli pokazują, że serial naprawdę jest odpowiedzią na „Grę o tron”. Przynajmniej jeśli chodzi o nagość. Czekamy tylko na smoki!

Porównania „Korony królów” do „Gry o tron” nie okazały się na wyrost! Przynajmniej jeśli chodzi o niektóre elementy. Chociaż w serialu dla większości postaci największą rozrywką jest post, pojawiła się iście grzeszna scena. I to po raz drugi! O pierwszym fragmencie z golizną w roli głównej pisaliśmy już przy okazji recenzji dwóch pierwszych odcinków dzieła Telewizji Polskiej. Tym razem „Korona królów” przeszła najśmielsze oczekiwania! I to przed 23:00!

„Korona królów” - rozbierane sceny

W pierwszym odcinku mieliśmy okazję zobaczyć pośladki Aldony (Marta Bryła), która, jak na pogankę przystało, kąpała się naga w jeziorze. Jednak 22 odcinki później twórcy zaszaleli i postanowili pokazać jeszcze bardziej odważną scenę kąpieli! Tym razem widzimy aż 3 bohaterki - Aldonę, Cudkę (Paulina Lasota) i jeszcze jedną dwórkę żony Kazimierza (Mateusz Król). Jak się to skończyło? Zobaczcie sami: 

Cudka całkowicie rozebrana kąpie się w wielkiej balii, w czym pomaga jej koleżanka. Nagle dziewczyna postanawia się powygłupiać, oblewa ubraną jedynie w halkę dwórkę wodą i wciąga ją do kąpieli. Pojawia się nawet pocałunek! Co prawda w czoło, ale nikt nie spodziewał się takich momentów w serialu TVP. Na koniec do komnaty wchodzi Kazimierz. Widzi, co się wyprawia i ze zdumieniem na twarzy natychmiast opuszcza pomieszczenie. 

„Korona królów” jak „Gra o tron”

Trudno powiedzieć, czy to zamierzone nawiązanie, czy jedynie zbieg okoliczności, ale bardzo podobna scena pojawia się w słynnym serialu HBO „Gra o tron”. W jednym z odcinków widzimy kąpiącą się Daenerys (Emilia Clarke), której w kąpieli pomaga jej wierna służąca. Nagle do namiotu wkracza Daario (Ed Skrein) w przebraniu Nieskalanego z propozycją nie do odrzucenia. W tym wypadku reakcja mężczyzny na nagą kobietę wyglądała nieco inaczej niż w „Koronie królów”.

No cóż,  tylko czekać aż w serialu TVP pojawią się upragnione przez fanów fantasy smoki. Wszystko przed nami. W końcu Kazimierz rezyduje w Krakowie, więc kto wie... Coś czujemy, że nie trzeba długo czekać na wysyp nowych memów.

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.