"Gra o tron": Tatuaż Sophie Turner zdradził zakończenie serialu na rok przed premierą

21.05.2019 12:06
Sansa Gra o tron|undefined Fot. kadr z serialu

Sophie Turner zdradziła zakończenie nowego sezonu "Gry o tron" w czerwcu 2018 roku. Oczywiście jest to duża hiperbola, ale tatuaż Turner był faktycznie spoilerem.

Sophie Turner w 2018 roku zrobiła sobie tatuaż inspirowany "Grą o tron", który przedstawiał herb rodziny Starków (wilkora) z hasłem familii, czyli "stado przetrwa" (w oryginale brzmi on "the pack survives"). Zdjęciem dzieła na Instagramie podzieliła się tatuażystka aktorki, Lauren Winzer. Artystka udostępniła je w czerwcu 2018 roku, prawie rok przed premierą 8. sezonu popularnego serialu HBO. Fani serialu skomentowali zdjęcie i wytknęli, że aktorka zdradziła zakończenie przygód Starków zanim ktokolwiek o tym wiedział. 

Gra o tron - Sophie Turner zdradziła zakończenie na rok przed premierą 8. sezonu

Zobaczcie zdjęcie tatuażu Sophie Turner, który przedstawia herb domu Stark:

Przypomnijmy, że "stado" naprawdę przetrwało - Sansa została obwołana Królową Północy, Arya wybrała się w podróż na zachód od Westeros w kierunku nieznanych wód i kontynentów, natomiast Bran stał się nowym władcą 6 królestw i zasiadł na Żelaznym Tronie (a właściwie na tym, co po nim zostało). 

Przeczytaj także

Aktorka skomentowała swój nowy tatuaż w rozmowie z Jamesem Cordenem podczas jego programu telewizyjnego. Wówczas zaprzeczyła, żeby to była jakakolwiek wskazówka dotycząca 8. sezonu "Gry o tron". Z perspektywy czasu wiemy jednak, że Turner nieco naciągnęła prawdę:

Tak, nawet jak sobie robiłam ten tatuaż, to ludzie mówili mi, że to głupi pomysł. Twierdzili, że to wygląda jakbym zdradzała, co się dzieje w nowych odcinkach. Ale tak nie jest - to tylko cytat z 7. sezonu. Wszyscy myślą, że stado przetrwa, ale to po prostu dobre motto. 

Ostatni odcinek "Gry o tron" w historii pojawił się na antenie HBO 20 maja 2019 roku. Na szczęście w produkcji jest już pierwszy spin-off serialu, który opowie historię Westeros na tysiące lat przed wydarzeniami z zakończonej niedawno produkcji. Data premiery niezatytułowanego spin-offu pozostaje nieznana.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.