Teaser 2. sezonu "Mindhuntera", a w nim pierwsze spojrzenie na Charlesa Mansona

30.07.2019 11:50
Foto: kadr ze zwiastuna 2. sezonu Fot. kadr ze zwiastuna 2. sezonu "Mindhuntera"

Netflix podzielił się pierwszą zapowiedzią drugiego sezonu "Mindhuntera". Zawiera ona pierwsze spojrzenie na Charlesa Mansona i Syna Sama.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów "Mindhuntera". W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu kryminalnego platformy Netflix. Co nas czeka w 2. sezonie? Jaką rolę w wydarzeniach odegra Charles Manson?

"Mindhunter" 2. sezon - teaser

Poniżej znajdziecie minutowy teaser promujący 2. sezon "Mindhuntera". Oprócz krótkiej, i nieco tajemniczej, zapowiedzi tego co zobaczymy w najnowszej odsłonie, na ekranie pojawiają się dwie postacie. Pierwszą z nich jest Charles Manson, przywódca sekty, która na jego rozkaz dokonała mordu na żonie Romana Polańskiego i jej przyjaciołach. Drugą osobą jest David Berkowitz, słynny seryjny morderca znany jako Syn Sama.

"Mindhunter" 2. sezon - fabuła

Zgodnie z zapewnieniami Davida Finchera, Manson i Berkowitz mają odegrać istotną rolę w nadchodzących odcinkach. Główny nacisk położony zostanie na to, jak ich zbrodnie zmieniły świadomość społeczną w temacie seryjnych morderców. Jednak drugi sezon "Mindhuntera" przedstawi również inne, nie mniej szokujące zbrodnie. Z pewnością czeka nas lekki przeskok czasowy, przez co znajdziemy się w okolicach 1979-1981 roku, czyli kilka lat po wydarzeniach z pierwszej serii. Główna oś fabularna skupiać ma się na morderstwach dzieci z Atlanty, które miały miejsce w tym czasie. Zginęło wówczas co najmniej 28 dzieci, nastolatków i dorosłych. Sprawa dotycząca tej serii morderstw została wznowiona w marcu 2019 roku.

Foto: materiały prasowe Netflix Fot. Foto: materiały prasowe Netflix

"Mindhunter" 2. sezon - obsada

W rolach głównych powrócą Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Hannah Gross oraz Cameron Britton. W roli Charlesa Mansona zobaczymy Damona Herrimana, który wcielił się w już w tę rolę w głośnym filmie Quentina Tarantino - "Once Upon a Time in Hollywood".

Przeczytaj także

"Mindhunter" 2. sezon - premiera

Pełny 2. sezon "Mindhuntera" ukaże się na platformie Netflix już 16 sierpnia 2019 roku.

Zobacz też: 10 najlepszych seriali kryminalnych dostępnych na Netfliksie

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.