Teaser 3. sezonu "Westworld" zdradził datę premiery. Kiedy ukażą się nowe odcinki?

13.01.2020 11:11
Foto: kadr ze zwiastuna 3. sezonu Fot. kadr ze zwiastuna 3. sezonu "Westworld"/ HBO

Poznaliśmy dokładną datę premiery 3. sezonu "Westworld". Co nas czeka w nowych odcinkach?

Trzeci sezon "Westworld" zbliża się wielkimi krokami. Stacja HBO zaprezentowała nowy teaser serii, dzięki któremu dowiedzieliśmy się w końcu, kiedy ukażą się nowe odcinki.

"Westworld" 3. sezon - znamy datę premiery

"Westworld" powróci z nowym sezonem wcześniej niż przypuszczano. Nowe odcinki zadebiutują bowiem w nocy z 15 na 16 marca 2020 roku. Datę zdradził teaser, który ukazał się na instagramowym profilu serialu.

Przypominamy, że 3. sezon "Westworld" liczył będzie mniej odcinków niż dwa poprzednie. W nowych odcinkach do obsady dołączyli Lena Waithe, Vincent Cassel, Tessa Thompson i Aaron Paul, który ma odegrać kluczową rolę. Jak zdradził showrunner serialu, bohater grany przez Paula będzie miał na imię Caleb i nawiąże relację z Dolores. Zgodnie z zapowiedziami, w nowym sezonie skomplikowana fabuła i zagadki ustąpią miejsca interakcjom pomiędzy ludźmi a hostami, które w końcu uciekły z parku rozrywki i przedostały się do świata swoich twórców.

Zobacz też: Powstanie czwarty sezon "Westworld". Kiedy premiera?

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.