Teaser serialu "What If…?" potwierdził, że zobaczymy jednego z Avengersów jako zombie

26.08.2019 16:09
Foto: materiały promocyjne/ Marvel Studios|undefined Fot. materiały promocyjne/ Marvel Studios

Na targach D23 Expo zaprezentowano teaser serialu animowanego "What If…?". Jakie alternatywne wersje Marvela zobaczymy?

Targi D23 Expo, które odbyły się w ubiegły weekend, to istna gratka dla fanów Marvela. W trakcie wydarzenia zaprezentowano wiele zapowiedzi oraz ujawniono informacje o nadchodzących produkcjach, wchodzących w skład Kinowego Uniwersum Marvela. Jednym z seriali, które zadebiutują na platformie Disney Plus będzie "What If…?" - animowana seria, przedstawiająca alternatywne wersje wydarzeń znanych z MCU. Okazuje się, że jeden z członków drużyny Avengers przemieni się w zombie.

"What If…?" - oficjalny teaser serialu Marvela

Pierwsza zapowiedź "What If…?", którą zaprezentowano na D23 Expo, nie ukazała się jeszcze w sieci. Jednak dzięki portalowi Comicbook.com poznaliśmy jej szczegółowy opis. Okazuje się, że w serialu zobaczymy m.in. Peggy Carter jako Captain Britain, walkę pomiędzy Jamesem Barnesem, a Stevenem Rogersem oraz zombie Kapitana Amerykę.

Przeczytaj także

Materiał przedstawia Iron Mana, Hulka, Thora i kilka kluczowych momentów z MCU. Jeffrey Wright, jako narrator, opowiada o tym, jak czas jest rzeką pełną rozmaitych możliwości. W animowanej formie Kapitan Ameryka udaje się, by przyjąć serm super-żołnierza, jednak pomieszczenie eksploduje. Star-Lord jest kimś innym. Bucky i Cap walczą w pociągu, bo Kapitan Ameryka jest teraz zombie. Peggy Carter otrzymuje serum super-żołnierza i przydomek Captain Britain. Zatrzymuje samochód za pomocą tarczy i przerzuca go nad sobą. Pojawia się Watcher. Panele komiksowe tworzą logo "What If...?" z kadrami z odcinków.

Serial "What If…?" zadebiutuje na platformie Disney Plus w 2021 roku. Wielu aktorów znanych z MCU powróci, by użyczyć głosu animowanym wersjom swoich bohaterów.

Zobacz też: She-Hulk, Ms. Marvel i Moonknight - kim są bohaterowie nowych seriali Marvela?

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.