"Teoria wielkiego podrywu" i "Młody Sheldon" doczekają się crossovera. Kiedy premiera?

Kamil Kacperski
15.11.2018 12:06
"Teoria wielkiego podrywu" i "Młody Sheldon" doczekają się crossovera. Kiedy premiera? Fot. kadry z serialu

Dwa seriale, w których głównym bohaterem jest dr Cooper, doczekają się odcinka specjalnego. Panowie nareszcie pojawią się w jednym miejscu. Kiedy zobaczymy dwóch Sheldonów we wspólnym epizodzie?

Fakt, że "Teoria wielkiego podrywu" rozgrywa się 30 lat po "Młodym Sheldonie" nie przeszkadza twórcom w tym, by przygotować crossover między produkcjami. Ten pojawi się w telewizji już w grudniu 2018 roku. Stacja CBS w środę 14 listopada 2018 roku poinformowała media, iż w jednym z grudniowych odcinków "Teorii..." pojawią się aktorzy z "Młodego Sheldona". Wśród nich Iain Armitage, chłopak wcielający się w tytułową rolę. 

Niestety stacja nie udostępniła szczegółów crossovera. Większość zachodnich portali twierdzi, że młodzi aktorzy pojawią się w pewnego rodzaju flashbacku, który będzie miał wpływ na to, co dzieje się we współczesnym życiu Sheldona Coopera i jego przyjaciół. Oprócz Armitage'a w odcinku specjalnym zobaczymy jeszcze na pewno Lance'a Barbera (ojciec Sheldona, George) oraz Montanę Jordana (starszy brat Sheldona, Georgie).

Teoria wielkiego podrywu i Młody Sheldon w crossoverze

Na razie nie wiemy również, kiedy dokładnie zostanie wyemitowany odcinek, w którym pojawią się bohaterowie "Młodego Sheldona". Stacja CBS zdradziła jedynie, że epizod specjalny zostanie wyemitowany w grudniu 2018 roku. Pomysł na sam crossover nie jest nowy - w kwietniu 2018 roku jeden z twórców serialu o młodości Sheldona Coopera, Steve Molaro, stwierdził, że wielokrotnie rozmawiał z twórcami "Teorii wielkiego podrywu"  o możliwościach na połączenie produkcji. Scenarzysta nareszcie doczekał się crossovera ze swoich marzeń. 

Koniec Teorii wielkiego podrywu

Przypominamy, że obecnie jest emitowany ostatni sezon "Teorii wielkiego podrywu". Serial doczekał się 12 sezonów i ponad 270 odcinków. W główne role wcielają się Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Raj Koothrappali) oraz Mayim Bialik (Amy Fowler). W Polsce serial jest emitowany na antenie stacji Comedy Central. 

"Młody Sheldon" opowiada natomiast o dziecięcych przygodach młodego Coopera. Sama produkcja doczekała się do tej pory 2 sezonów. Serial jest emitowany w naszym kraju na platformie streamingowej HBO Go oraz kanałach HBO3 i Comedy Central. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.