"Teoria wielkiego podrywu": Czy powstanie spin-off o Leonardzie i Penny?

Natalia Hluzow
16.11.2018 14:34
Penny i Leonard Teoria wielkiego podrywu|undefined Fot. kadr z serialu "Teoria wielkiego podrywu"

"Teoria wielkiego podrywu" chyli się ku końcowi, w związku z czym zaczęły pojawiać się plotki na temat potencjalnego spin-offu serialu. Czy z pozoru niedobrana para małżonków doczeka się własnej produkcji?

W sierpniu 2018 roku stacja CBS poinformowała o zakończeniu "Teorii wielkiego podrywu" na 12. sezonie. Czy miłośnicy serii mogą liczyć na kontynuację przygód Leonarda i Penny w nowym serialu? Kaley Cuoco wcielająca się w główną żeńską rolę nie wyklucza takiej możliwości. 

Kaley Cuoco o spin-offie "Big Bang Theory"

Podczas rozmowy z portalem Entertainment Tonight na temat pożegnania z serialem, Kaley Cuoco wyrażała m.in. swoje wzruszenie w związku z zakończeniem 12-letniego etapu swojego życia. Zapytana o to, czy zgodziłaby się wystąpić w spin-offie poświęconym Leonardowi i Penny, odpowiedziała:

Na pewno byłabym zainteresowana ponowną współpracą z Chuckiem [Lorrem, współtwórcą serialu]. To są postacie należące do Chucka, więc tak naprawdę wszystko zależy od niego.

Wypowiedź Cuoco nie odbiera co prawda nadziei fanom, jednak nie jest też żadnym potwierdzeniem ewentualnego spin-offu "Teorii wielkiego podrywu". Chuck Lorre i Bill Prady, którzy wspólnie stworzyli słynny serial CBS, nie wyrazili dotychczas zainteresowania realizacją kolejnej produkcji z Kaley Cuoco i Johnem Galeckim w rolach głównych.

"Teoria wielkiego podrywu" sezon 12 - gdzie oglądać?

Zrozpaczonym fanom produkcji pozostało zatem celebrowanie ostatnich odcinków serialu o czwórce naukowców z Pasadeny oraz śledzenie przygód młodego Sheldona w prequelu/spin-offie "Big Bang Theory". Już niebawem zobaczymy też crossover obydwu produkcji w specjalnym odcinku "Teorii wielkiego podrywu". 

Seriale są obecnie emitowane na Comedy Central. Poprzednie sezony "Teorii wielkiego podrywu" i "Młodego Sheldona" są też dostępne na platformie HBO GO.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.