„The Boys” – znamy datę premiery 2. sezonu. Jest też pierwsza wideo-zapowiedź

27.06.2020 13:43
„The Boys” – znamy datę premiery 2. sezonu. Jest też pierwsza wideo-zapowiedź   Fot. . materfiały prasowe Prime Video/ Everett Collection/East News

„The Boys” to serial Amazon Prime Video, opowiadający o superbohaterach z zupełnie nowej perspektywy. Krwawy, obrazoburczy i przewrotny serial zaskarbił sobie przychylność odbiorców. Wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki.

„The Boys” zadebiutowało na platformie streamingowej Amazon Prime Video w lipcu 2019 roku. Produkcja szybko zaskarbiła sobie przychylność widzów i krytyków, dlatego niedługo po premierze 1. sezonu, ogłoszono rozpoczęcie prac nad serią nr 2. Teraz wiemy już, kiedy nowe odcinki zadebiutują na platformie.

Przeczytaj także

„The Boys” – sezon 2 – kiedy premiera?

Nowe odcinki serialu mają pojawić się na platformie już 4 września. Co ciekawe, tym razem Amazon Prime skorzysta z lekcji, zaserwowanej przez Apple TV+ i tego dnia na platformie wylądują trzy pierwsze odcinki. Kolejne wyświetlane będą w cotygodniowych odstępach.

Twórca serialu, Eric Kripke w ten sposób tłumaczył tę zmianę względem modelu: cały sezon na raz, obecnej przy premierowych odcinkach:

(…) Mamy na uwadze jedynie wasze zdrowie. (…) Lekarze doradzili nam, żebyśmy wyemitowali trzy odcinki 4 września, a kolejne w tygodniowych odstępach. W ten sposób damy wam czas, abyście mogli zwariować, przetrawić to, co zobaczycie, przedyskutować, a potem ochłonąć po dawce haju, którą wam zaserwujemy. A wtedy dostaniecie kolejną – żartował showrunner serialu.

Kripke zapowiadza, że nowy sezon będzie jeszcze bardziej szalony, dziwniejszy, bardziej intensywny i jeszcze silnie będzie oddziaływać na widzów emocjonalnie.

Przeczytaj także

„The Boys” – zapowiedź 2. sezonu

Czego możemy spodziewać się po nowych odcinkach? Informacji na temat daty premiery towarzyszy krótka wideo-zapowiedź, będąca fragmentem nowego sezonu i wprowadzeniem nowej postaci, która może nieźle namieszać w życiu bohaterów. Mowa o Stormfront (Aya Cash), która dołączy do grupy, wraz ze swoim telefonem komórkowym, którym nagminnie filmuje wszystkie wydarzenia wokół siebie.

Przeczytaj także

„The Boys” – wirtualne spotkanie obsady

Obsada serialu „The Boys” spotkała się na wirtualnym spotkaniu, zapowiadającym nowy sezon. Aktorzy porozmawiali o dotychczasowej pracy nad produkcją i przyjrzeli się planom na przyszłość. Wideo-konferencja z obsadą była dobrym zamiennikiem za panel podczas Comic-Conu, który nie odbędzie się w tym roku w wersji fizycznej w San Diego, z powodu pandemii koronawirusa. Planowana jest wirtualna edycja imprezy.

Czytaj także: San Diego Comic-Con 2020 nie odbędzie się przez koronawirusa. Co dalej ze słynnym konwentem? 

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.