„The Crown 3”: pierwsze zdjęcia Heleny Bonham Carter i Bena Danielsa w rolach księżniczki Małgorzaty i jej męża

Natalia Hluzow
18.07.2018 13:08
The Crown Małgorzata i Antony|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Netflix udostępnił kolejne zdjęcia z 3. sezonu „The Crown”. Tym razem mamy okazję zobaczyć na nich Helenę Bonham Carter w roli księżniczki Małgorzaty oraz Bena Danielsa jako jej męża, Antony'ego Armstronga-Jonesa. 

Księżniczka Małgorzata to jedna z głównych bohaterek „The Crown”, której romanse, hulaszcze życie i niesubordynacja są istotnym wątkiem serialu od pierwszych odcinków. W 2. sezonie siostra Elżbiety poznaje niepokornego fotografa, Antony'ego Armstronga-Jonesa, za którego wychodzi w jednym z finałowych odcinków. W parę sprzeciwiającą się etykiecie obowiązującej w Buckingham Palace wcielali się dotychczas Vanessa Kirby i Matthew Goode, który za swoje role w „The Crown” (drugoplanową żeńską i gościnną męską) otrzymali nominacje do nagród Emmy 2018. W 3. sezonie zastąpią ich Helena Bonham Carter i Ben Daniels. Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia przedstawiające starszych aktorów w rolach hrabiny i hrabiego Snowdon. 

„The Crown”: Helena Bonham-Carter i Ben Daniels na pierwszych zdjęciach z 3. sezonu 

Choć 3. sezon „The Crown” zadebiutuje dopiero w 2019, pierwsze oficjalne zdjęcie Olivii Colman w roli Elżbiety II pojawiło się już 16 lipca 2018. Dwa dni później Netflix pokazał także premierowe fotosy przedstawiające Helenę Bonham Carter jako księżniczkę Małgorzatę i Bena Danielsa jako Antony'ego Armstronga-Jonesa. Obie fotografie możecie zobaczyć poniżej:

Helena Bonham Carter The Crown Fot. foto: materiały prasowe Netflix
Ben Daniels Fot. foto: materiały prasowe Netflix

Serial „The Crown” opowiada o rządach królowej Elżbiety II na tronie Wielkiej Brytanii i wprowadza widzów w intrygi, spiski i romanse rozgrywające się za kulisami najważniejszych wydarzeń XX wieku. „The Crown” jest jedną ze sztandarowych oryginalnych produkcji Netfliksa, który w 2018 roku otrzymał aż 13 nominacji do nagród Emmy, w tym dla najlepszego serialu dramatycznego oraz najlepszej pierwszoplanowej roli żeńskiej. W dwóch pierwszych sezonach serialu w królową Elżbietę II wcielała się Claire Foy, jako książę Filip partnerował jej Matt Smith. W nadchodzącym sezonie zastąpią ich Olivia ColmanTobias Menzies. Premiera „The Crown 3” została zapowiedziana na 2019 rok.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.