"The Crown" znalazło swojego księcia Williama i Kate Middleton. Znamy nazwiska aktorów

05.09.2022 13:41
"The Crown" znalazło swojego księcia Williama i Kate Middleton. Znamy nazwiska aktorów Fot. SplashNews.com/East News

Wygląda na to, że twórcy "The Crown" znaleźli kolejnych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Wiemy bowiem, kto wcieli się w księcia Williama i jego obecną żonę, Kate Middleton.

Wiemy, kto zagra księcia Williama i Kate Middleton w nowych odcinkach The Crown

Po bardzo wyczerpującym procesie castingowym, Netflix nareszcie znalazł swojego księcia Williama (a właściwie książąt Williamów), a także Kate Middleton. Jak podaje Deadline, duet pojawi się dopiero w 6. sezonie "The Crown".

Polecamy

W Williama wcieli się Rufus Kampa - ten zagra księcia, gdy ten ma zaledwie 15 lat. W dorosłą wersję bohatera wcieli się natomiast Ed McVey. W rolę jego żony wcieli się natomiast Meg Bellamy. Cała trójka tych aktorów będzie debiutowała na ekranach telewizorów, więc trzeba przyznać, że zaczynają kariery telewizyjne z przytupem (większość z nich ma bowiem doświadczenie na deskach teatrów).

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia aktorów:

Polecamy

Kampa pojawi się w odcinkach, które będą opowiadały o radzeniu sobie rodziny królewskiej z wypadkiem i śmiercią księżnej Diany w sierpniu 1997 roku. McVey i Bellamy pojawią się nieco później w sezonie, jako młodzi dorośli. Poznamy historię ich związku, począwszy od czasu studiów na University of St. Andrews w 2001 roku. 

Wcześniej jednak zobaczymy jeszcze 5. sezon "The Crown". W obsadzie na pewno pojawią się Imelda Staunton, Jonathan Pryce, Lesley Manville, Jonny Lee Miller, Dominic West, Marcia Warren, Olivia Williams i Elizabeth Debicki w roli księżnej Diany.

Na razie nie podano dokładnej daty premiery nowych odcinków. Wiadomo jednak, że nowy sezon "The Crown" trafi na Netflix jesienią 2022 roku. Na debiut Williama i Kate będziemy musieli zatem jeszcze sporo poczekać.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.