„The End of The F***ing World”: powstanie 2. sezon serialu o samozwańczym psychopacie i jego dziewczynie

Natalia Hluzow
22.08.2018 11:15
The End of The Fucking World|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Netflix we współpracy z brytyjskim Channel 4 zdecydował się na realizację 2. sezonu wyjątkowego serialu dla młodzieży „The End of The F***Ing World”. Kiedy pojawią się nowe odcinki?

Czarna komedia o nastoletnim psychopacie, który angażuje się w relację ze swoją potencjalną ofiarą doczeka się 2. sezonu. Absurdalny humor, cięty język Alyssy i dziwactwa Jamesa szybko przypadły do gustu młodzieży z całego świata. „The End of the F***Ing World” okazał się jednym z najbardziej zaskakujących hitów Netfliksa, a poza sympatią młodych widzów, zdobył także nominację do nagrody Emmy 2018.

Dlatego też, choć zakończenie pierwszej odsłony serialu zdawało się dość ewidentne, a materiał źródłowy zakończył się na jednym komiksie Charlesa Forsmana, ogłoszenie 2. sezonu „The End of F***ing World” nie jest szczególnie zaskakujące. Co czeka zatem Jamesa i Alyssę w nowych odcinkach?

The End of the fucking world Fot. foto: materiały prasowe Netflix

„The End of The F***ing World” sezon 2 – co wiemy?

Jako, że Netflix dopiero ogłosił 2. sezon serialu, jego szczegóły nie są jeszcze znane. Póki co wiadomo, że scenariusz napisze ponownie Charlie Covell, który odpowiadał za adaptację komiksu Forsmana w 1. sezonie. Z pewnością powrócą też Alex Lawther („Black Mirror”) i Jessica Barden („Lobster”) w rolach Jamesa i Alyssy.

„The End of The F***ing World” został wznowiony na 2. sezon, który ponownie napisze Charlie Covell.

 „The End of The F***ing World 2” – kiedy premiera?

Oficjalna data premiery „The End of The F***ing World 2” nie została jeszcze ogłoszona, jednak zważywszy na tempo pracy podczas realizacji 1. sezonu, nowe odcinki prawdopodobnie zadebiutują na platformie Netflix wiosną 2019. Jedynym wyjątkiem będzie ponownie rynek brytyjski, gdzie produkcja jest emitowana na kanale Channel 4.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.