"The Falcon and The Winter Soldier" i "WandaVision" na pierwszych plakatach. Szykują się zmiany!

26.08.2019 15:38
Foto: kadr z filmu Fot. kadr z filmu "Avengers: Infinity War"/ Marvel

Na targach D23 Expo zaprezentowano pierwsze plakaty seriali "The Falcon and The Winter Soldier" i "WandaVision". Co zwiastują?

W ubiegły weekend odbyły się targi D23 Expo, podczas których uzyskaliśmy wiele nowych informacji związanych z nadchodzącymi produkcjami Disneya. Wśród nich znalazło się wiele nowinek z filmowo-serialowego świata Marvela. Dowiedzieliśmy się między innymi, że na platformie Disney Plus zadebiutują seriale "She-Hulk", "Ms. Marvel" i "Moonknight", zobaczyliśmy pierwszy plakat "Czarnej Wdowy" oraz usłyszeliśmy komentarz Toma Hollanda w kwestii odejścia Spider-Mana z MCU. W trakcie wydarzenia zaprezentowano również pierwsze plakaty seriali "The Falcon and The Winter Soldier" i "WandaVision".

"The Falcon and The Winter Soldier" i "WandaVision" - pierwsze plakaty seriali Marvela

Pierwszy z plakatów, przedstawiający Falcona i Zimowego Żołnierza, ukazuje jak dużą przemianę wizualną przejdą główni bohaterowie. Strój Sama Wilsona zdaje się silnie nawiązywać do faktu, że od teraz to on pełnił będzie rolę Kapitana Ameryki. Z kolei Bucky Barnes otrzymał nie tylko nowy strój, ale w końcu (ku uciesze fanów) obciął włosy. Dzięki temu znacznie bardziej przypomina siebie z czasów II Wojny Światowej.

Przeczytaj także

Drugi plakat, promujący serial "WandaVision", potwierdza, że akcja rozgrywać się będzie w latach 50. XX wieku. Produkcja będzie ściśle związana z filmem "Doctor Strange in the Multiverse of Madness", w którym pojawi się Wanda. Podtytuł filmu oraz czas akcji serialu rodzą przypuszczenie, że bohaterka postanowi wykorzystać swoje moce, aby stworzyć alternatywną rzeczywistość (lub przenieść się do równoległego wszechświata), w której będzie mogła żyć u boku ukochanego. Zapowiedziano również, że serial ma mieć formę "surrealistycznego sitcomu". Trzeba zatem przyznać, że plakat doskonale oddaje ducha produkcji.

Oba seriale ukażą się na platformie Disney Plus. "The Falcon and the Winter Soldier" zadebiutuje jesienią 2020 roku, zaś "WandaVision" ukaże się wiosną 2021 roku.

Zobacz też: "Black Panther 2" oficjalnie potwierdzony. Znamy datę premiery filmu o herosie

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.