„The Inhumans” – pierwsze zdjęcie nowego serialu Marvela

Kamil Dachnij
05.05.2017 09:46
„The Inhumans” – pierwsze zdjęcie nowego serialu Marvela Fot. marvel.com

Uniwersum Marvela powiększy się o kolejną pozycję. Opublikowano zdjęcie bohaterów serialu Inhumans oraz jego plakat. 

Marvel Entertainmenti ABC zmieniło plany co do jednej z bardziej oczekiwanych premier ze swojego uniwersum. „The Inhumans”, opowiadające o grupie superbohaterów należących do Rodziny Królewskiej, pierwotnie miało być filmem. Premiera była zapowiadana na rok 2019, jednak porzucono wersję kinową dla telewizyjnej.

Magazyn Entertainment Weekly opublikował pierwsze zdjęcie bohaterów oraz plakat do serialu. Zobaczcie foto grupy oraz plakat:

Kim są Inhumans? Debiutujący na stronach komiksu „Fantastycznej czwórki” w 1965 roku, bohaterzy to hybryda ludzi i przedstawicieli rasy pozaziemskiej, których genetyczne supermoce zostają uwolnione w wyniku terygenicznej substancji. W przeciwieństwie do X-Menów, Inhumans wchodzą w skład Rodziny Królewskiej, na której czele stoją Black Bolt oraz jego żona Medusa. Głos Black Bolta jest zabójczą bronią, stąd w serialu będzie się porozumiewał za pomocą języka migowego.

Serial zaczyna się od zamachu wojskowego na Rodzinę Królewską Inhumans, po którym jej członkowie uciekają na Hawaje. Okaże się, że stoczą walkę nie tylko o swoje życie, ale także o istnienie całej planety.

Inhumans to Gorgon (Eme Ikwaukor), Karnaka (Ken Leung), Black Bolt (Anton Mount), Meduza (Serinda Swan), Crystal (Isabelle Cornish) oraz Maximus (Iwan Rheon)

Producentem wykonawczym serialu jest Scott Buck (Iron Fist). Pierwsze dwa odcinki, które ma wyreżyserować Roel Reine zostaną nakręcone wyłącznie za pomocą kamer IMAXa. Będą miały nietypową premierę, bo zanim zostaną wyemitowane w telewizji, to pierw trafią właśnie do kin IMAXa w USA we wrześniu 2017 roku.

Choć serial nie jest spin-offem „Agentów T.A.R.C.Z.Y.”, to oba dzieła będą dzielić to samo uniwersum. Jak Scott Buck powiedział w wywiadzie:

Rzeczy, które się wydarzyły w „Agentach T.A.R.C.Z.Y.” mogą mieć wpływ na fabułę w naszym serialu.

Po niedawnych zwiastunach „Cloak & Dagger” i „The Defenders”, czekamy w takim razie, co pokażą „The Inhumans”.

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.