"The Last Watch": Dokument o powstawaniu 8. sezonu "Gry o tron" otrzymał oficjalny zwiastun

16.05.2019 16:23
Foto: kadr ze zwiastuna Fot. kadr ze zwiastuna "Game of Thrones: The Last Watch"

"Game of Thrones: The Last Watch" to dokument traktujący o realizacji 8. sezonu "Gry o tron". W sieci pojawił się oficjalny zwiastun produkcji. Znamy również datę premiery.

Finał 8. sezonu "Gry o tron" już lada chwila. Choć finałowa seria jednego z najpopularniejszych seriali w historii spotkała się z falą nieprzychylnych opinii i zawiodła fanów do tego stopnia, że powstała nawet petycja by 8. sezon nakręcić jeszcze raz, na ostatni odcinek, zwieńczający całą historię walki o Żelazny Tron, czekają miliony fanów na całym świecie. W formie niejako prezentu dla fanów, którzy śledzili losy Starków, Lannisterów i Targaryenów przez ostatnie lata, twórcy postanowili stworzyć specjalny materiał dokumentalny, przedstawiający proces powstawania finałowego sezonu serialu. Projekt otrzymał tytuł "The Last Watch".

"The Last Watch" - zwiastun

W sieci pojawił się zwiastun "The Last Watch", czyli 2-godzinnego materiału dokumentalnego, przedstawiającego przebieg prac nad finałowym sezonem "Gry o tron". Reżyserem filmu jest Jeanie Finlay, a premiera zaplanowana została na 26 maja 2019 roku. "The Last Watch" będzie można obejrzeć na kanale HBO oraz za pośrednictwem platformy HBO GO.

"Gra o tron" sezon 8 - kiedy zakończenie serialu?

Ostatni odcinek "Gry o tron" wyemitowany zostanie 20 maja 2019 roku o 3:00 i 20:10 na kanale HBO oraz o 21:00 na kanale HBO3. Finałowy epizod serialu pojawi się również na platformie HBO GO.  

Zobacz też: >> Czy Arya Stark zabije Daenerys Targaryen? <<

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.