"The Mandalorian" - Baby Yoda i Mando wyruszają na kolejną przygodę w nowym zwiastunie drugiego sezonu serialu

20.10.2020 09:35
The Mandalorian - kadr z serialu|north Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

"The Mandalorian" powraca z drugim sezonem! W sieci zadebiutował nowy zwiastun zapowiadający nadchodzącą premierę nowych odcinków serialu ze świata "Star Wars".

Filmy z serii "Gwiezdne Wojny" robią sobie przerwę, a lukę zaczynają wypełniać produkcje w odcinkach. W roku 2019 zadebiutował "The Mandalorian" - pierwszy aktorski serial ze świata "Star Wars", który odniósł tak duży sukces, że natychmiast otrzymał drugi sezon. Za kilkanaście dni nowe odcinki historii o Mando i Dzieciaku znanym lepiej jako Baby Yoda, trafią na platformę Disney+. Z tej okazji zaprezentowano nowy zwiastun "The Mandaloriana".

"The Mandalorian" - zwiastun drugiego sezonu serialu "Star Wars"

Pierwszy sezon zachwycił widzów niesamowitym klimatem, intrygującymi głównymi bohaterami i słodyczą Baby Yody. Zniecierpliwieni widzowie czekają więc na kolejne odcinki "The Mandaloriana".

Przeczytaj także

Chociaż do premiery drugiego sezonu zostało naprawdę niewiele czasu, twórcy postanowili ukoić oczekiwanie nowym zwiastunem kontynuacji. Chociaż zapowiedź jest krótsza niż poprzednia i nie prezentuje zbyt dużo nowego materiału, powinna spodobać się miłośnikom produkcji. Oto jak prezentuje się nowy zwiastun "The Mandaloriana". 

Jak widać, czekają nas bitwy kosmiczne, bójki w spelunach, nowe sojusze i wrogowie, a także poszukiwania innych Mandalorian i przeszłości Dzieciaka. Oprócz tytułowego bohatera i jego małego sprzymierzeńca powrócą również Cara Dune i Greef Carga. To właśnie oni pomogą tytułowemu bohaterowi wykonać zadanie i oddać zielonego podpieczonego jego pobratymcom. Mando będzie szukał również przedstawicieli swojej rasy, którzy pomogą mu w misji.

Przeczytaj także

"The Mandalorian" sezon 2 - kiedy premiera?

W tytułowej roli powróci oczywiście Pedro Pascal. W obsadzie znaleźli się też Giancarlo Esposito, Carl Weathers, Gina Carano, Taika Waititi i Emily Swallow. W serialu mamy zobaczyć również Rosario Dawson jako Ahsokę Tano, Temuerę Morrisona w roli Boby Fetta oraz Katee Sackhoff wcielającą się w Bo-Katan Kryze. Za scenariusz i reżyserię nowych odcinków odpowiedzą natomiast Jon Favreau, Dave Filoni, Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa, Carl Weathers, Peyton Reed i Robert Rodriguez. Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu "The Mandalorian" trafi na platformę Disney+ 30 października 2020 roku. Serwis nadal nie jest dostępny w Polsce.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: George Lucas krytykował serial "The Mandalorian"? Poznaliśmy jego zdanie na temat produkcji

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.