"The Mandalorian" - gwiazdor produkcji broni Giny Carano. Twierdzi, że nie zasłużyła na wyrzucenie z obsady

03.03.2021 12:02
"The Mandalorian" - gwiazdor produkcji broni Giny Carano. Twierdzi, że nie zasłużyła na wyrzucenie z obsady Fot. materiały prasowe/Disney+

Bill Burr postanowił stanąć po stronie Giny Carano w jej konflikcie z Disneyem w sprawie "The Mandalorian". Komik wyjaśnił, że jego zdaniem na to nie zasłużyła, bo jest zwyczajnie "przeku*ewsko kochaną osobą".

Bill Burr broni Giny Carano

Legendarny komik, a ostatnimi czasy rozchwytywany aktor Bill Burr udostępnił niedawno nowy odcinek swojego programu The Bill Bert Podcast z Bertem Kreischerem, w którym gościem był Joe DeRosa. Panowie poruszyli mnóstwo różnych tematów - w tym niedawne zwolnienie Giny Carano przez Disney+, gdy ta dokonała kilku kontrowersyjnych wpisów w swoich mediach społecznościowych. 

Polecamy

Burr (grający w serialu łowcę nagród Migsa Mayfelda) miał okazję współpracować z Giną Carano w jednym z odcinków 2. sezonu. Aktor odniósł się do niedawnych wydarzeń, krytykując tzw. "cancel culture", a sama wypowiedź ma raczej negatywny wydźwięk wobec decyzji Disneya:

Była kompletnie przesłodką osobą. Absolutnie przeku*ewsko kochana. No, ale wiecie - ktoś wytnie ten kawałek i będzie próbował zrobić coś, żeby usunąć ze sprzedaży figurkę z moją łysą pałą! Gram w tym serialu, więc muszę uważać na to, o czym pier*olę. Ale te czasy są poj*bane. Ludzie po prostu czekają na jakąkolwiek wpadkę. Pokażmy, że zrobił jakiś błąd w swojej przeszłości i zabierzmy mu wszystkie sny! 

Polecamy

Burr stwierdził, że jest zasadnicza różnica między wpisami o tematyce politycznej, a sprawami "poważnymi, jak przestępstwa seksualne":

Jak można oceniać kogoś tak twardo za to, co myśli na jakiś temat? Nie chodzi mi o hardcorowe g*wno typu napastowanie seksualne, czy gwałt. Ale dochodzimy do momentu, gdzie można komuś powiedzieć: "Ej wiesz co, powiedziałeś coś ignoranckiego. Zabieramy ci wszystkie sny". Patrzę na to i się zastanawiam, dlaczego my k*rwa na to pozwalamy?

Na temat wypowiedział się również DeRosa, który zgodził się z Burrem:

Rozumiem, co ona próbowała powiedzieć. Wiadomo, porównywanie czegokolwiek do Holokaustu to słaby pomysł. To wręcz idiotyczne i z tym się zgadzam. Ale z drugiej strony - czym to się różni od tego, kiedy wybrano Trumpa i lewica mówiła, że on jest jak Hitler? Gdzie jest ta różnica?

Na razie nie wiemy, czy Burr powróci w 3. sezonie "The Mandalorian" albo serialu "The Book of Boba Fett". Data emisji nowych odcinków tej pierwszej produkcji jest nieznana, natomiast druga z nich ma się pojawić na Disney+ w listopadzie 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.