"The Mandalorian" doczekał się nowych, świetnych plakatów, promujących 2. sezon

13.10.2020 11:32
"The Mandalorian" doczekał się nowych, świetnych plakatów, promujących 2. sezon Fot. Disney+/Ferrari Press/East News

Za kilka tygodni w serwisie Disney+ zaczną się pojawiać kolejne odcinki serialu "The Mandalorian". Serwis szykuje się na ofensywę marketingową, a w sieci z tej okazji pojawiły się nowe plakaty promujące przygody Baby Yody i Mando.

W poniedziałek 12 października w sieci pojawiły się nowe plakaty promujące 2. sezon serialu "The Mandalorian". Te przedstawiają nam głównych bohaterów, czyli Dina Djarina/Mandaloriana (Pedro Pascal) i Baby Yodę/Dziecko, ale także Greefa Kargę (Carl Weathers) oraz Carę Dune (Gina Carano). 

The Mandalorian - nowe plakaty promujące 2. sezon serialu

Od końca poprzedniego sezonu minął już prawie rok, a każdy materiał promujący nowy sezon był bardzo oczekiwany przez spragnionych fanów. Ze zwiastuna dowiedzieliśmy się niewiele więcej, niż wiedzieliśmy wcześniej - Mando i Baby Yoda będą podróżowali po galaktyce, by odnaleźć bezpieczny dom dla malucha. Po ich piętach będzie nadal deptało Imperium (a właściwie jego szczątki), a łowca nagród i dzieciak po drodze spotkają znajome i nieznajome twarze. 

Przeczytaj także

Nowe plakaty skrywają w sobie więcej tajemnic, niż może się początkowo wydawać. Na materiałach z Baby Yodą i Mando widzimy bowiem "graffiti", które przypomina nieco karykaturalną wersję Ludzi Pustyni, z którymi jak wiemy łowca nagród potrafi się porozumiewać (w zwiastunie pojawiał się zresztą reprezentant tego gatunku).

Na plakacie z Greefem widzimy natomiast przekreślonego Aqualisha (być może to jeden z łowców nagród, który kiedyś pracował dla szefa Gildii, a teraz chce się z jakiegoś powodu zemścić?).

Materiał przedstawiający Carę Dune zawiera natomiast logo Rebelii, która może pełnić większą rolę w 2. sezonie "The Mandalorian", niż miało to miejsce w przypadku pierwszych epizodów. Istnieje oczywiście możliwość, że to tylko taki smaczek, który przypomina nam o tym, że kobieta brała udział w walce przeciwko Imperium.

Przeczytaj także

Poniżej możecie zobaczyć opisywane plakaty:

Tak jak wspomnieliśmy, 2. sezon "The Mandalorian" zadebiutuje na Disney+ już 30 października 2020 roku. Kolejne odcinki będą się pojawiały na platformie co tydzień.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.