Pedro Pascal jest najlepszym łowcą nagród w Galaktyce w zwiastunie "The Mandalorian"

29.10.2019 08:42
Pedro Pascal w serialu The Mandalorian|undefined Fot. kadr z serialu "The Mandalorian"/Disney+

Do premiery pierwszego aktorskiego serialu ze świata Star Wars zostały jedynie dwa tygodnie. Z tej okazji, Disney+ postanowił podzielić się nowym zwiastunem "The Mandaloriana".

Disney+ to nadchodząca platforma streamingowa od Disneya, która ma zamiar konkurować z Netfliksem za pomocą dostępu do całej biblioteki Domu Myszki Miki. Firma już kilkanaście miesięcy temu zapowiedziała takie projekty, jak aktorska wersja filmu "Zakochany kundel", czy serial "The Mandalorian". Do startu platformy na różnych międzynarodowych rynkach pozostały zaledwie dwa tygodnie, więc Disney postanowił podgrzać atmosferę nowym zwiastunem kolejną produkcją z serii Star Wars.

The Mandalorian - nowy zwiastun

Tym razem twórcy przeniosą nas na zewnętrzne rubieże galaktyki, gdzie będziemy mogli poznać dogłębnie najgorsze szumowiny zamieszkujące uniwersum Star Wars. Głównym bohaterem jest tytułowy Mandalorianin (Pedro Pascal), łowca nagród, który za odpowiednią cenę podejmie się każdej pracy.

Przeczytaj także

Nadal nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących fabuły "The Mandalorian", ale jednego jesteśmy pewni - będzie to jeden z najlepiej wyglądających (i brzmiących) seriali emitowanych obecnie w telewizji i na platformach streamingowych. Zobaczcie kolejny zwiastun serialu aktorskiego ze świata Star Wars:

W serialu pojawią się m.in. wspomniany Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Bill Burr, Taika Waititi, Carl Weathers i Nick Nolte. Premiera "The Mandalorian" odbędzie się już 12 listopada 2019 roku. Produkcja będzie dostępna ekskluzywnie na platformie Disney+ i niestety wciąż nie wiemy, kiedy zawita do Polski.

Zobacz także: "The Mandalorian" - pojawiły się reakcje na serial. Kolejny hit ze świata Star Wars?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.