"The Office PL" powraca z zapowiedzią drugiego sezonu. Kiedy premiera nowych odcinków?

11.05.2022 11:44
"The Office PL" powraca z zapowiedzią drugiego sezonu. Kiedy premiera nowych odcinków? Fot. materiały prasowe/Canal+

Dobre wieści dla fanów pracowników "Kropliczanki" - już niedługo będziemy mogli obejrzeć ich kolejne perypetie w nowych odcinkach serialu "The Office PL". Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu.

The Office PL - zobaczcie zapowiedź 2. sezonu

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu Canal+, reżyserem drugiego sezonu "The Office PL" niezmiennie pozostaje Maciej Bochniak, który zrealizuje scenariusze autorstwa Łukasza Sychowicza, Jakuba Rużyłło i Mateusza Zimnowodzkiego. W główne role ponownie wcielą się między innymi Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz i Kornelia Strzelecka.

Polecamy

Oprócz postaci znanych z pierwszej serii zobaczymy także nowych bohaterów zagranych przez Darię Widawską i Rafała Kowalskiego. Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. W gronie producentów znajdują się również Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński.

Przy okazji twórcy podzielili się specjalnym wideo, w którym poinformowali o starcie zdjęć do 2. sezonu produkcji. Tęskniliśmy, yay!

Polecamy

Jak w oświadczeniu powiedziała jedna z producentek, Dorota Kośmicka-Gacke, pierwszy sezon był w pewien sposób testem tego, jak widzowie przyjmą polską wersję tej kultowej komedii:

Przy pracy nad sformatowaniem polskiej wersji kultowego The Office mieliśmy pewne obawy związane z percepcją publiczności. Teraz gdy już wiemy, że widzowie pokochali naszych bohaterów, ich pełne komizmu przygody oraz to specyficzne poczucie humoru w lokalnym wydaniu, czujemy się zobowiązani do utrzymania, a nawet podwyższenia poziomu produkcji z zeszłego roku.

Canal+ potwierdziło, że nowe odcinki "The Office PL" zobaczymy już jesienią 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.