„The Order”: Netflix zaprezentuje nowy serial o wilkołakach – pełen magii, potworów i intryg

Natalia Hluzow
18.04.2018 13:56
jake manley|undefined Fot. kadr z wideo Jake Manley Reel

„The Order” to kolejna produkcja serwisu osadzona w świecie magii i czarnoksięstwa, która skupi się na nadprzyrodzonych istotach.

Netflix konsekwentnie realizuje swoją obietnicę poszerzania oryginalnego contentu, który w 2018 roku ma osiągnąć liczbę 700 produkcji. Serwis ogłosił właśnie, że zamówił kolejny, 10-odcinkowy serial, który na zlecenie Netfliksa zrealizuje studio Normadic Pictures.

„The Order” – nowy serial Netfliksa

Nowa produkcja platformy ma być horrorem pełnym magii, potworów i intryg. „The Order” opowie o studencie pierwszego roku, Jacku Mortonie, który dołącza do tajnego, znanego z legend stowarzyszenia. Nowi znajomi wprowadzają go w świat, w którym chłopak powoli zaczyna odkrywać swoje korzenie. Na jaw wychodzą rodzinne sekrety związane z podziemną bitwą między wilkołakami a mrocznymi, magicznymi siłami.

Netflix zapowiada swój nowy serial jako przerażającą podróż do odkrycia prawdy o samym sobie i demonach, jakie czają się w środku.

„The Order” – obsada i ekipa

Twórcą „The Order” jest Dennis Heaton, scenariusz serialu napisze Shelley Eriksen, która wraz z Chadem  Oakesem, Mikem Frislevem, Dennisem Heatonem i Davidem Von Anckenem zajmie się także produkcją.

W głównej roli zobaczymy Jake’a Manleya. W serialu wystąpią też Sarah Grey, Matt Frewer, Sam Trammell i Max Martini.

„The Order” to kolejna produkcja Netfliksa pełna czarów i demonicznych postaci. Aktualnie trwają zdjęcia do ekranizacji komiksu „Chilling Adventures of Sabrina” o słynnej nastoletniej czarownicy, natomiast już niebawem rozpocznie się realizacja „V-Wars” z Ianem Somerhalderem, która opowie o przerażającym wirusie zamieniającym ludzi w wampiry. Daty premier nowych, mrocznych seriali serwisu nie są jeszcze znane.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.