"The Rain": powstanie 3. i zarazem finałowy sezon serialu. Kiedy premiera?

19.06.2019 12:56
Foto: materiały prasowe|undefined Fot. materiały prasowe

Duński serial Netfliksa, przedstawiający postapokaliptyczną wizję świata, dostał zamówienie na 3. sezon. Będzie to jednocześnie finał serii.

"The Rain" zadebiutował w maju 2018 roku i z miejsca zyskał pokaźną ilość fanów. Duński serial po dziś dzień stanowi jedną z najbardziej przebojowych europejskich produkcji platformy Netflix. Historia grupki ocalałych z epidemii wirusa przenoszonego przez deszcz doczeka się kolejnej serii. Netflix zamówił 3. sezon, który jednocześnie będzie ostatnim.

"The Rain" z trzecim, finałowym sezonem – kiedy premiera?

Dokładna data premiery 3. sezonu "The Rain" nie jest na ten moment znana. Wiemy jedynie, że finał produkcji pojawi się na platformie Netflix w 2020 roku. Gigant streamingowy nie ujawnił również żadnych szczegółów związanych z fabułą. 

"The Rain" - o czym jest?

Akcja serialu "The Rain" rozgrywa się 6 lat po zagładzie niemal całej ludności Skandynawii, która była efektem epidemii śmiercionośnego wirusa przenoszonego przez deszcz. Głównymi bohaterami są Simone i Rasmus - rodzeństwo, które opuszcza bezpieczny bunkier i dołącza do grupy pozostałych ocalałych. Razem wyruszają w niebezpieczną podróż przez opustoszałą Skandynawię, odkrywając jednocześnie prawdę o losach ludzkości i o sobie samych. 

Pierwsze dwa sezony "The Rain" dostępne są w całości na platformie Netflix.

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.