"The Umbrella Academy" z kolejnym teaserem 3. sezonu. Musicie go jednak znaleźć sami

04.10.2021 13:21
"The Umbrella Academy" z kolejnym teaserem 3. sezonu. Musicie go jednak znaleźć sami Fot. materiały prasowe/CHRISTOS KALOHORIDIS/NETFLIX

Platforma streamingowa udostępniła niedawno zapowiedź 3. sezonu "The Umbrella Academy". Jednak trzeba się trochę natrudzić, żeby go znaleźć.

The Umbrella Academy z teaserem 3. sezonu

Ten jest bowiem dostępny tylko w serwisie Netflix - teaser 3. sezonu serialu "The Umbrella Academy". By go znaleźć, należy wpisać w wyszukiwarkę na platformie tytuł serii i po kliknięciu w niego zjechać na sam dół do zakładki "zwiastuny i więcej".

Polecamy

Z niego dowiadujemy się m.in. że akcja serialu toczyć się będzie w Hotelu Oblivion. Warto zaznaczyć, że to jednocześnie tytuł trzeciego tomu serii autorstwa Gerarda Waya. Oznacza miejsce, z którego "nikt nie mógł uciec".

Z informacji od Netfliksa dowiadujemy się też, jak będą się nazywały nowe odcinki 3. sezonu "The Umbrella Academy". Te brzmią: 

  1. Poznaj rodzinę
  2. Największy na świecie kłębek sznurka
  3. Kieszeń pełna błyskawic
  4. Kugelblitz
  5. Kindest Cut 
  6. Marigold 
  7. Auf Wiedersehen 
  8. Wesele na końcu świata 
  9. Sześć dzwonów  
  10. Oblivion
Polecamy

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że Elliot Page nadal będzie grał Vanyę Hargreeves w "Umbrella Academy" od Netfliksa. Page od początku serialu był jednym z najważniejszych członków obsady. Jego decyzja o publicznym coming oucie spotkała się z pozytywnym odzewem w mediach społecznościowych, a swoje wsparcie dla aktora wyraziła m.in. wspomniana platforma streamingowa.

Dowiedzieliśmy się również, że nowe odcinki "The Umbrella Academy" zadebiutują na Netflix w 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.