"The Walking Dead" dobiega końca - zobaczcie zwiastun finałowego sezonu serialu

26.07.2021 11:35
"The Walking Dead" dobiega końca - zobaczcie zwiastun finałowego sezonu serialu Fot. Gene Page/Capital Pictures/East News

"The Walking Dead" zbliża się powoli do końca. Już w sierpniu rozpocznie się finałowy sezon serialu i z tej okazji w sieci pojawił się zwiastun produkcji. Zobaczcie wideo poniżej.

The Walking Dead - zobaczcie zwiastun 11. sezonu serialu

Oto początek końca "The Walking Dead". Nowy sezon będzie podzielony na 3. części, a pierwsza z nich zadebiutuje na AMC+ już 15 sierpnia (22 sierpnia w telewizji) i skupi się na odbudowie Alexandrii po zakończeniu wojny z Szeptaczami i ich szefami - Alphą (Samantha Morton) oraz Betą (Ryan Hurst).

Polecamy

Członkowie oryginalnej obsady Daryl (Norman Reedus) i Carol (Melissa McBride) spotykają się ponownie z Maggie (Lauren Cohan), kiedy to grupy współżyjące w towarzystwie Negana (Jeffrey Dean Morgan) zaczynają żyć jako wspólnota za murami. Jednak bohaterowie szybko dowiadują się o istnieniu kolejnej cywilizacji. Jedno jest pewne - świat Walking Dead Universe nigdy nie był tak ogromny.

Twórcy serialu pojawili się na San Diego Comic-Con 2021@Home, gdzie pokazali zwiastun 11. sezonu "The Walking Dead":

Polecamy

Showrunnerka Angela Kang stwierdziła podczas imprezy, że "The Walking Dead" zakończy się z przytupem:

Wrócimy do wielkich, imponujących scen z naszymi ukochanymi postaciami, które będą przeprowadzały między sobą interakcje. Ale będą też popisy kaskaderskie, momenty przerażające i wszystkie inne rzeczy, za których fani od 10 sezonów oglądają nasz serial. Dajemy z siebie wszystko i nie możemy się doczekać, żeby pokazać światu, co zrobiliśmy.

Wiemy, że finałowy sezon będzie miał 24 odcinki i będzie podzielony na trzy części, które będą pojawiały się na ekranach telewizorów po kilkumiesięcznych przerwach. Pierwszy będzie już w sierpniu 2021 roku, pozostałe dwa zadebiutują w 2022 roku.

W rolach głównych powrócą: Norman Reedus, Melissa McBride, Lauren Cohan, Christian Serratos, Josh McDermitt, Seth Gilliam, Ross Marquand, Khary Payton oraz Jeffrey Dean Morgan.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.