"The Walking Dead" powróci z ostatnim sezonem już latem. Zobaczcie pierwszą zapowiedź finału

01.03.2021 13:46
"The Walking Dead" powróci z ostatnim sezonem już latem. Zobaczcie pierwszą zapowiedź finału Fot. LFI/Avalon.red/REPORTER/East News

Z okazji premiery 3. części 10. sezonu "The Walking Dead", stacja AMC podzieliła się na Twitterze pierwszą oficjalną zapowiedzią finałowej serii odcinków popularnego serialu. Poznaliśmy też przybliżoną datę premiery produkcji.

The Walking Dead - oto zapowiedź i data premiery finałowego sezonu

Finałowy sezon "The Walking Dead" ma zadebiutować na AMC już latem 2021 roku. Stacja podzieliła się oficjalną zapowiedzią nowych odcinków z okazji premiery "Home Sweet Home", pierwszego z sześciu premierowych epizodów 10. sezonu, które powstały w trakcie pandemii.

Polecamy

Z tego co wiemy, Daryl, Maggie i ich grupa ocalałych będzie zmierzała w kierunku Commonwealth, które ma zapewnić ludziom szansę na przetrwanie i rozwój społeczności. 

Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź nowych odcinków TWD:

Polecamy

Twórcy zapowiadają Nowy Porządek świata i pojawienie się Lance'a Hornsby'ego - postaci z komiksów, która formalnie wita ocalałych w Commonwealth. To ogromna kolonia ludzkości, która chroni około 50 tysięcy osób. Już zresztą przedsmak miejsca mieliśmy w październikowym odcinku "A Certain Doom", kiedy to na ekranach widzieliśmy odzianych w białe pancerze członków Armii Commonwealth.

Ugrupowanie będzie ważne w kolejnych odcinkach "The Walking Dead". Jak w programie telewizyjnym "The Walking Dead Extended Season 10 Preview" zapowiadała showrunnerka serialu, Angela Kang: 

Mamy jeden odcinek, który jest dopiero wierzchołkiem góry lodowej. To jest cała historia, którą chcemy pokazać naszym fanom. Jest jeszcze sporo ciekawych postaci, ktore dopiero pogramy. Chcemy pokazać coś fajnego w 11. sezonie, zanim zaczniemy kończyć naszą opowieść o ocalałych.

Sezon 11. również będzie podzielony na 3 części i będzie zawierał 24 odcinki. Te będą emitowane na przestrzeni lata 2021 - jesieni 2022 roku. Zdjęcia do finałowej serii epizodów rozpoczęły się oficjalnie 8 lutego. Nowe epizody zapowiedział m.in. producent i scenarzysta Jim Barnes w podcaście Talk Dead to Me:

Pracujemy obecnie nad dwoma odcinkami 11. sezonu - to podwójna premiera. Co mogę powiedzieć? Znowu jest strasznie. Naprawdę staramy się, żeby uwzględniać elementy horroru w tych nowych odcinkach - zwłaszcza w pierwszych trzech-czterech epizodach. Bawimy się też w robienie czegoś nowego w serialu, co nas po prostu ekscytuje. No i mam ogromny szacunek do naszej załogi, która stworzyła niesamowite plany zdjęciowe w Atlancie. To jest niesamowite - są ogromne! To chyba mogę powiedzieć.

Nowe odcinki 10. sezonu "The Walking Dead" debiutują w Polsce w poniedziałki o 22:00 na antenie FOX. Tak jak wspomnieliśmy, 11. sezon pojawi się latem 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.