Twórcy "The Walking Dead" chcieli strollować "Grę o tron". Wyszło im tragicznie

Kamil Kacperski
03.01.2019 11:46
The Walking Dead/ Game of Thrones|undefined Fot. materiały prasowe/ kadr z wideo

HBO przypomniało widzom, że rok 2019 to czas, w którym z ostatnim sezonem powróci serial "Gra o tron". Okazję na śmieszkowanie i przy okazji promowanie postanowili wykorzystać twórcy "The Walking Dead".

Niedawno świat przywitał rok 2019, a to oznacza, że każdy dzień przybliża nas do premiery 8. sezonu "Gry o tron", który ma się pojawić już w kwietniu. Fakt ten postanowiło wykorzystać HBO, czyli stacja produkująca i emitująca najpopularniejszy serial na świecie. Zamiast noworocznych życzeń, administratorzy profilu firmy na Twitterze postanowili przypomnieć, że 2019 to rok, w którym powraca "Gra o tron".

Wiadomość przykuła uwagę AMC, które postanowiło podpiąć się pod popularność show HBO. Oficjalny profil "The Walking Dead" postanowił zretweetować post opowiadający o "Grze o tron" i dopisać, że 2019 to również rok, w którym powróci "The Walking Dead":

The Walking Dead chciało strollować Grę o tron

Naprawdę trudno zrozumieć, co w głowie mieli admini profilu "The Walking Dead", który postanowili zretweetować post HBO. Być może byli jeszcze pod wpływem imprezy sylwestrowej? Nie mniej, ta próba trollingu i wywołania przyjacielskiej rywalizacji (czy czymkolwiek ten tweet był), spotkała się z niezbyt ciepłym przyjęciem fanów obydwóch seriali. Cytując klasyka, internauci wygłosili jednogłośną opinię:

Kiedy premiera 8. sezonu Gry o tron?

Tak jak wspomnieliśmy, 8. i zarazem ostatni sezon "Gry o tron" zadebiutuje na HBO już w kwietniu 2019 roku. Według zapowiedzi aktorów i twórców, konkluzja wojny między lodem a ogniem ma być "szokująca". Natomiast druga część 9. sezonu "The Walking Dead" powróci na ekrany 10 lutego 2019 roku. Serial w Polsce jest emitowany na kanale FOX dzień po premierze w USA.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.