„The Walking Dead” w zapowiedzi 7. sezonu

Robert Skowronski
25.07.2016 11:20
„The Walking Dead” w zapowiedzi 7. sezonu Fot. kadr z wideo

Ożywione zgniłe ciała powracają w poszukiwaniu świeżego mięsa do skonsumowania. Zobaczcie zwiastun 7. sezonu „The Walking Dead”.

Z góry uprzedzamy, że głośny cliffhanger z zakończenia ostatniej serii nie znajduje tu swojego rozwikłania. Aczkolwiek twórcy nakręcili przecież scenę śmierci dla każdej z 11 postaci, aby wykluczyć ewentualność wycieknięcia do sieci faktycznego rozwiązania tajemnicy. Można jednak zaryzykować stwierdzenie, że w 7. serii odcinków serialu zobaczymy ponownie Daryla, jak i Glenna. Aczkolwiek oryginalny komiks sugerowałby, że to właśnie ostatni z wymienionych pożegna się z życiem. Twórcy jednak już nie raz rozmijali się z tym, co mogliśmy zobaczyć na papierze.

Przypominamy, że ostatni odcinek 6. sezonu zakończył się w momencie, w którym bohaterowie klęczeli u stóp Negana granego przez Jeffreya Deana Morgana. Trzymając w ręku kij baseballowy zadał nim (prawdopodobnie) śmiertelny cios jednej z postaci. 23 października 2016 roku, będzie miał premierę 7. sezon „The Walking Dead”. Wtedy już będziemy mieli pewność co do losu postaci.

W oczekiwaniu na premierowe odcinki udostępniony został podczas Comic-Con 2016 zwiastun 7. serii. Złożyły się na niego sceny retrospektywne z tych najstarszych epizodów oraz tych ostatnich. Znalazło się też miejsce na coś świeżego - poznajemy króla Ezekiela (Khary Patyon) i jego Królestwo. To właśnie wokół tej postaci będzie zapewne osnuta fabuła nowych odcinków.

Zobaczcie zwiastun 7. sezonu „The Walking Dead”:

Czekamy zatem na premierę i mamy nadzieję, że fani serialu będą usatysfakcjonowani przedstawieniem nowych wydarzeń. Scott M. Gimple zabrał głos w sprawie kontrowersyjnego finału. Showrunner przyznał, że rozumie zdenerwowanie widzów, ale decyzja o takim zakończeniu sezonu była w pełni świadoma:

Uważam, że zrobiliśmy dużo dobrego dla serialu dając widzom historię, która im się podoba i sądzę, że mogę ich prosić o kredyt zaufania, bo to wszystko jest częścią planu. Wiem, co wydarzy się podczas premiery 7. sezonu i sądzę, że to wykorzystuje potencjał stworzony w tym finale. Przewidywaliśmy krytykę fanów. Widownia serialu jest bardzo różna i czuje się zobligowana do dzielenia się opiniami. To jest część świata, w którym żyjemy. Wiem, że opowiadamy większą historię i jakie miejsce ma w niej to wydarzenie. Najgorsze w tym jest to, że nie możemy powiedzieć widzom „dlaczego”.

Jak Wam się podoba zwiastun 7. sezonu „The Walking Dead”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.