Tim Burton stworzy nowy serial o Rodzinie Addamsów. Pomogą mu twórcy "Smallville"

23.10.2020 11:33
Tim Burton stworzy nowy serial o Rodzinie Addamsów. Pomogą mu twórcy "Smallville" Fot. Orion Pictures / Paramount Pictu/Collection Christophel/East News

Najbardziej pokręcona rodzina w historii telewizji powraca na małe ekrany! Rodzinka Addamsów doczeka się nowego serialu, który przygotuje prawdziwa drużyna marzeń.

Legendarny reżyser Tim Burton został wybrany twórcą i producentem wykonawczym nowego serialu o rodzinie Addamsów. W realizacji projektu pomogą mu Alfred Gough oraz Miles Millar, którzy zostali głównymi scenarzystami i showrunnerami produkcji. Panowie są najlepiej znani ze swojej pracy nad hitowym "Miasteczkiem Smallville" o młodości Clarka Kenta/Supermana.

Powstaje nowy serial o rodzinie Addamsów. Tim Burton twórcą

Jak podaje Deadline, Tim Burton może przyjąć jeszcze więcej ról w serialu. Artysta jest podobno w trakcie negocjacji na temat wyreżyserowania wszystkich odcinków nowej wersji rodzinki Addamsów. Gough i Millar mają natomiast razem z nim pełnić funkcję producentów wykonawczych. 

Przeczytaj także

Sam serial ma być finansowany przez MGM TV, co jest całkowicie zrozumiałe - w końcu MGM jest właścicielem praw autorskich do franczyzy. Na razie jednak nie wiadomo, gdzie nowa wersja rodziny Addamsów będzie pokazywana.

Według Deadline obecnie trwa o to walka, w której udział biorą poważne stacje telewizyjne oraz serwisy streamingowe. Podobno największe szanse na serial ma Netflix, ale to może ulec zmianie.

Przeczytaj także

Nie znamy za dużo szczegółów na temat projektu, ale serial ma się rozgrywać w czasach współczesnych, a historia będzie opowiadana z perspektywy Wednesday Addams. 

Ostatnią produkcją ze świata rodzinki Addamsów był animowany film "The Addams Family" z 2019 roku, który doczekał się na tyle dobrych przychodów, że w produkcji jest już jego kontynuacja. Ta ma trafić do kin w 2021 roku. Niestety na razie nie znamy daty premiery serialu od Tima Burtona.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.