"Titans" - w serialu pojawi się ikoniczny wróg Batmana. Zobaczcie pierwsze zdjęcia

27.10.2020 12:52
"Titans" - w serialu pojawi się ikoniczny wróg Batmana. Zobaczcie pierwsze zdjęcia Fot. materiały prasowe/HBO Max

Fani DC i Batmana czekali na ten moment od wielu lat. Nareszcie doczekaliśmy się Red Hooda w wersji aktorskiej. Zobaczcie pierwsze zdjęcia złoczyńcy/antyherosa z nadchodzącego sezonu "Titans".

Nareszcie. Na Nightwinga w "Titans" musieliśmy czekać aż 2 sezony (zadebiutował pod koniec 2. serii), ale wygląda na to, że szybciej poznamy innego członka "nietoperzej rodziny", czyli Red Hooda. Antybohater/złoczyńca to kolejne alter-ego byłego Robina, Jasona Todda. W komiksach Todd postradał zmysły po byciu torturowanym przez Jokera, a w serialu wygląda na to, że do czynienia chaosu skłonił go Deathstroke. 

Red Hood pojawi się w 3. sezonie Titans

Informację na temat Red Hooda potwierdzili sami twórcy, publikując na Twitterze pierwsze zdjęcia antybohatera. Jedno z nich to szkic koncepcyjny, a drugi to wysokiej jakości zdjęcie z serialu. Trzeba przyznać, że departament ds. kostiumów stanął na wysokości zadania, bo Red Hood prezentuje się całkiem imponująco.

Przeczytaj także

Zresztą zobaczcie sami:

Przeczytaj także

W naturze musi jednak pozostać balans - jeżeli Robin odchodzi od Batmana i rozwija własne skrzydła, to jego miejsce musi zająć ktoś inny. W komiksach, Jason Todd zajął miejsce Dicka Graysona po tym, gdy ten stał się Nightwingiem. Todda/Red Hooda zastąpił natomiast Tim Drake, który nawet według samego Bruce'a Wayne'a był najlepszym detektywem na świecie. 

Czy w nadchodzącym 3. sezonie "Titans" pojawi się kolejny (też trzeci) Robin? Tego dowiemy się w 2021 roku, kiedy to zadebiutować mają kolejne odcinki superbohaterskiego serialu ze świata DC. 

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.