Tom Hardy powraca w finałowym sezonie "Peaky Blinders". Zobaczcie zapowiedź

02.12.2021 10:13
Tom Hardy powraca w finałowym sezonie "Peaky Blinders". Zobaczcie zapowiedź Fot. Album Online/East News

BBC postanowiło potwierdzić, że w szóstym i finałowym sezonie "Peaky Blinders" ponownie pojawi się Alfie grany przez Toma Hardy'ego. Zobaczcie zapowiedź produkcji.

Peaky Blinders - Tom Hardy powraca

Wiemy, że Steven Knight ma dość ekstensywne plany na przyszłość marki "Peaky Blinders" - wśród nich jest m.in. film tworzony we współpracy z Netflix. Zanim jednak do tego dojdzie, to twórcy mają niedokończone sprawy na poletku serialowym. 

Polecamy

W sieci pojawiła się zapowiedź finałowych odcinków produkcji, w których pojawia się Tom Hardy w roli Alfiego. Krótki materiał z jego udziałem zobaczycie poniżej:

Polecamy

Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany twórców, którzy musieli poczekać prawie rok, by wrócić na plan wielokrotnie nagradzanej produkcji. O starcie zdjęć poinformował wówczas sam twórca Steven Knight, jednocześnie zapowiadając zakończenie serialu na 6. sezonie i jego kontynuację w odmiennej formie:

"Peaky" wraca z hukiem. Po wymuszonym opóźnieniu produkcji z powodu pandemii Covid, rodzina jest w skrajnym niebezpieczeństwie, a stawka nigdy nie była jeszcze tak wysoka. Wierzymy, że będzie to najlepsza seria ze wszystkich i jesteśmy pewni, że nasi niesamowici fani ją pokochają. Podczas gdy serial będzie dobiegał końca, historia będzie toczyć się dalej w innej formie.

Szósty i ostatni sezon "Peaky Blinders" tradycyjnie napisał Steven Knight. W gronie twórców powraca również Anthony Byrne, który wyreżyseruje finałowe odcinki. Na ekranie ponownie pojawią się Cillian Murphy, Helen McCrory, Paul Anderson, Sophie Rundle, Finn Cole i Sam Claflin. Premiera 6. sezonu odbędzie się we "wczesnym 2022 roku". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.