Tom Hiddleston gwiazdą nowego thrillera Netfliksa. O czym będzie serial "White Stork"?

05.02.2020 09:00
Tom Hiddleston|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Według najnowszych informacji, Tom Hiddleston zagra główną rolę w nadchodzącym serialu platformy Netflix pod tytułem "White Stork". O czym opowie produkcja?

Gwiazdor Marvela, bożyszcze nastolatek i jeden z najpopularniejszych brytyjskich aktorów młodego pokolenia już niedługo wystąpi w nowym serialu Netfliksa. Mowa o Tomie Hiddlestonie i produkcji "White Stork" - thrillerze politycznym, za który odpowiedzą producencie "Sex Education". O czym opowie serial?

Tom Hiddleston gwiazdą serialu "White Stork"

Jak podaje Variety, Hiddleston wcieli się w polityka Jamesa Coopera, którego kariera w parlamencie zostanie zagrożona, kiedy na jaw wyjdą sekrety z jego przeszłości. Scenariusz serialu stworzy Chris Dunlop ("Jerycho"), który będzie również pełnił rolę producenta wykonawczego. Reżyserem został znany z serialu "Tabu" Kristoffer Nyholm. Oryginalnie serial miał powstawać pod auspicjami stacji AMC pod tytułem "Spacehead", ale finalnie trafił na Netflix.

Przeczytaj także

"White Stork" będzie pierwszą aktorską produkcją Hiddlestona niezwiązaną z tytułami Marvel Studios od 2017 roku i udziału aktora w filmie "Kong: Wyspa Czaszki".

Przeczytaj także

"White Stork" - kiedy premiera?

Nadchodząca propozycja Netfliksa ma być 10-odcinkowym miniserialem. Na razie nie wiadomo, kiedy wystartują zdjęcia do "White Stork", ale premiera planowana jest na rok 2021. Na razie Hiddleston jest zaangażowany w pracę na planie serialu "Loki", który trafi w 2021 roku na platformę Disney+. Prawdopodobnie opowieść o bracie Thora zadebiutuje wcześniej niż nowy thriller polityczny Netfliksa. Fani aktora muszą na razie uzbroić się w cierpliwość.

Przeczytaj także

Zobacz też: Tom Hiddleston upadł na twarz, ćwicząc do roli w serialu "Loki" [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.