Tom Hiddleston obiecuje, że "Loki" zaskoczy fanów. "To zupełnie nowa koncepcja"

27.06.2019 13:32
Foto: materiały promocyjne|undefined Fot. materiały promocyjne

Tom Hiddleston zdradził swoje odczucia względem serialu o Lokim. Choć nie był skory podzielić się informacjami odnośnie fabuły, obiecał, że fani będą nie tylko zadowoleni, ale również zaskoczeni serialem.

Loki jakiego jeszcze nie znamy? Na to wygląda. W rozmowie z The Hollywood Reporter, odtwórca roli boga psot - Tom Hiddleston - zdradził swoje odczucia związane z serialem "Loki". Aktor nie zdradził rzecz jasna szczegółów fabuły, obiecał jednak fanom nowe oblicze bohatera.

Tom Hiddleston o serialu "Loki"

Gdy w jednym z wywiadów Tom Hiddleston opowiadał o swojej dotychczasowej karierze, wspomnienie o Lokim było tylko kwestią czasu. Bóg psot i kłamstwa oraz przyrodni brat Thora to zdecydowanie najpopularniejsza rola, w jaką przyszło się wcielić Brytyjczykowi. Na platformie Disney + zadebiutuje serial "Loki", w którym Hiddleston powróci jako ulubieniec fanów Marvela. Choć o serialu wiadomo na ten moment niewiele, aktor zdradził swoje odczucia względem produkcji, obiecując fanom oblicze Lokiego, jakiego jeszcze nie widzieli.

Mogę powiedzieć, że nazywa się "Loki". To zupełnie nowa koncepcja... ale nie mogę powiedzieć dlaczego.

To wciąż olbrzymie zaskoczenie i zachwyt, że te filmy tak wiele znaczyły dla ludzi. Wiedziałem, że Loki to złożony bohater. Inteligentny, acz wrażliwy. Zły i zagubiony, acz złamany i błyskotliwy. Uznałem, że to niesamowita okazja, a ona przerodziła się w tę wielką serię filmów. Nigdy bym się tego nie spodziewał. Jestem szczęśliwy, że ta postać tak wiele znaczy dla ludzi.

Foto: Zade Rosenthal/?Columbia Pictures/courtesy Everett Collection/eastnews Fot. Foto: Zade Rosenthal/?Columbia Pictures/courtesy Everett Collection/eastnews

Szczegóły serialu "Loki" owiane są tajemnicą. Jakiś czas temu prezes Marvel Studios, Kevin Feige, podzielił się z fanami oficjalnym logiem i ujęciem z produkcji. Widzimy na nim Lokiego stojącego przed wejściem do kina. Na kinowym szyldzie widnieje tytuł filmu "Szczęki", co sugerować może, że przynajmniej część akcji rozegra się w latach siedemdziesiątych.

Zobacz też: 9 najlepszych filmów, w których zagrał Tom Hiddleston

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.