Tom Hiddleston opowiedział o biseksualności Lokiego. Czy ten wątek zostanie rozwinięty?

09.05.2022 16:28
Tom Hiddleston opowiedział o biseksualności Lokiego. Czy ten wątek zostanie rozwinięty? Fot. Capital Pictures/East News

Serial "Loki" dał twórcom szansę na odmienienie postaci tytułowej. Jednym z większych detali (wcześniej pomijanych), które poznaliśmy na jego temat, była jego seksualność.

Loki - Tom Hiddleston opowiedział o biseksualności postaci

Niedawno Tom Hiddleston udzielił wywiadu, w którym opowiedział o powrocie do postaci Lokiego po kilku latach przerwy, a także wypowiedział się na temat seksualności bohatera. Jeśli pamiętacie, to w trzecim odcinku serialu, Loki i Sylvie (czyli kobieca wersja Lokiego z innego wymiaru) rozmawiają na temat przyszłości, pytając się o swoje życia uczuciowe. 

Polecamy

Wówczas Loki odpowiada jej, że byli kochankowie i kochanki, ale nikt nie skradł mu serca na stałe. Owszem - w serialu ten wątek nie został właściwie w żaden sposób poruszony, a Loki powoli zaczyna zakochiwać się w Sylvie, ale kolejne epizody serialu mogą to zmienić.

Tak jak wspomnieliśmy, Tom Hiddleston wypowiedział się na temat postaci i jej rozwoju w pierwszym sezonie podczas rozmowy z The Guardian:

Byłem zaszczycony, że zostałem poproszony o powrót do tej roli. Chcieliśmy zachować najważniejsze cechy charakteru, aczkolwiek nie baliśmy się, żeby trochę poeksperymentować. Mam również nadzieję, że fakt, iż Loki jest biseksualny był szczególny dla ludzi, którzy go zauważyli. To mały krok, ale jest jeszcze sporo roboty do wykonania. Ale to definitywnie ważna rzecz.

Polecamy

Strzelamy, że w drugim sezonie "Lokiego" powrócą również Owen Wilson (Mobius), Gugu Mbatha-Raw (Renslayer), Sophia Di Martino (Sylvie/Loki) oraz Wunmi Mosaku (Hunter B-15). Reżyserką serialu była Kate Herron, natomiast Michael Waldron był głównym scenarzystą produkcji. Niestety nie wiemy, czy duet powróci do pracy w kolejnym sezonie serialu.

Na razie data premiery 2. sezonu serialu "Loki" pozostaje nieznana. Pewne jest natomiast to, że produkcję zobaczymy legalnie w naszym kraju na Disney+ (to zadebiutuje w Polsce już w czerwcu 2022 roku).

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.