Tom Welling powraca jako Superman w crossoverze "Crisis on Infinite Earths" [FOTO]

20.11.2019 09:40
Smallville|north Fot. materiały prasowe CW

Tom Welling powróci do roli Clarka Kenta, w którego wcielał się przez wiele lat w serialu "Smallville". Czy aktor tym razem wystąpi jako pełnoprawny Superman?

Fani telewizyjnego oddziału DC prawdopodobnie wiedzą, że nadchodzi Kryzys. Tak ogromne zagrożenie może zostać zatrzymane tylko przez największych superbohaterów we wszechświecie i właśnie nich zobaczymy w "Crisis on Infinite Earths", które nadejdzie do telewizji już w grudniu 2019 roku. DC i CW podzielili się pierwszymi zdjęciami pokazującymi Toma Wellinga i Kevina Conroya w rolach Supermana i Batmana.

Tom Welling i Kevin Conroy na zdjęciach z Crisis on Infinite Earths

Na zdjęciach udostępnionych przez telewizję szybko można zauważyć nowe twarze wśród weteranów pokroju Olivera Queena i Barry'ego Allena. Chodzi oczywiście o wspomnianych panów, którzy przez wiele lat wcielali się w Clarka Kenta i Bruce'a Wayne'a. Kevin Conroy wcielał się w tytułową postać w serialu animowanym "Batman: The Animated Series" z lat 90. Wellinga mogliśmy za to oglądać przez lata w "Smallville".

Przeczytaj także

W oficjalnym oświadczeniu DC możemy przeczytać, że zdjęcia pochodzą z dwóch pierwszych odcinków crossoveru, który łącznie będzie rozbity na pięć epizodów. Zobaczcie zdjęcia z "Crisis on Infinite Earths":

brucewayne
tomwelling Fot. foto: materiały prasowe/DC

Crossover "Crisis on Infinite Earths" rozpocznie się już w niedzielę 8 grudnia w nowym odcinku "Supergirl" i będzie kontynuowany dzień później w "Batwoman" oraz "Flashu". Następnie powróci w styczniu podczas "Arrow" i "Legends of Tomorrow".

Zobacz także: Aktor głosowy Batmana z animowanego serialu zagra starego Bruce'a Wayne'a w "Arrow"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.