Tomasz Karolak jako Geralt w zwiastunie "Wiedźmina": "Dlaczego to jest w ogóle po angielsku, co to zabory jakie?"

08.11.2019 14:09
WIEDŹMIN ale z KAROLAKIEM w roli GŁÓWNEJ|undefined Fot. Trojtek/YouTube

Netflix zaprezentował w końcu zwiastun serialu "Wiedźmin". Nie trzeba było długo czekać, żeby w sieci pojawiła się przeróbka zapowiedzi z Tomaszem Karolakiem w roli głównej.

Serial "Wiedźmin" od Netfliksa nadchodzi wielkimi krokami. Pod koniec października twórcy zaprezentowali ostatni zwiastun, w którym w końcu podali datę premiery. Niestety wbrew oczekiwaniom widzów angażu do głównej roli nie dostał Tomasz Karolak. Na szczęście ktoś wziął sprawy w swoje ręce i pokazał, co straciliśmy.

"Wiedźmin" - Tomasz Karolak jako Geralt z Rivii

Tym kimś jest polski youtuber znany jako Trojtek. Postanowił wziąć zwiastun "Wiedźmina" na warsztat i odpowiednio go podrasować. Efektem jego pracy jest wideo zatytułowane "WIEDŹMIN ale z KAROLAKIEM w roli GŁÓWNEJ", w którym zamiast Henry'ego Cavilla widzimy polskiego gwiazdora. Jak Karolak prezentuje się w roli Geralta z Rivii?

Jak widać na załączonym obrazku, Karolak nadaje się do roli wiedźmina o wiele bardziej niż gwiazdor "Supermana". Niestety miłośnicy talentu polskiego aktora muszą przełknąć gorzką prawdę i otrzeć łzy wyżej załączonym wideo. Nasza redakcja zgodnie uznała, że Tomasz Karolak w roli Gerlata jest lepszy nawet od Michała Żebrowskiego, który wcielał się w głównego bohatera w filmie i serialu z 2001 roku. A należy pamiętać, że Żebrowski był jedynym pozytywem tych produkcji.

Przeczytaj także

"Wiedźmin" na Netflix - kiedy premiera?

Żarty na bok. W najnowszej produkcji Netfliksa oprócz Cavilla wystąpili również Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring oraz Anya Chalotra. Wszystkie osiem odcinków pierwszego sezonu trafi do bazy platformy już 20 grudnia 2019 roku. Shworunnerka Lauren S. Hissrich zapowiedziała, że ma w planach historię na kolejne sześć sezonów produkcji. Czy zobaczymy dalsze przygody Geralta? Zapewne tak, ale na razie twórcy nie zapowiedzieli kontynuacji serialu. Pozostaje nam czekać na premierę "Wiedźmina".

Przeczytaj także

Zobacz też: "Wiedźmin" - polski aktor w pełnym zwiastunie serialu Netfliksa

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.