Tomasz Karolak parodiuje „Koronę królów” w nowym odcinku SNL Polska

Sergiusz Kurczuk
22.01.2018 12:23
Tomasz Karolak parodiuje „Koronę królów” w nowym odcinku SNL Polska Fot. kadr z programu SNL Polska

Tomasz Karolak - gwiazda komedii romantycznych i serialu „Rodzinka.pl” wystąpił w 7. odcinku SNL Polska w roli prowadzącego. Pojawił się w nim skecz parodiujący inną produkcję TVP - słynną „Koronę królów”. 

SNL Polska się rozkręca! Wielu widzów polskiej wersji popularnego w Stanach Zjednoczonych programu uważa, że 7. odcinek był najlepszy do tej pory. Wszystko za sprawą prowadzącego - Tomasza Karolaka. 20 stycznia na platformie Showmax miała premierę kolejna odsłona show na żywo. Tomasz Karolak słynie ze swoich ról w komediach romantycznych, ale renesans jego popularności przyniosła mu kreacja Ludwika Boskiego z serialu „Rodzinka.pl”. Twórcy SNL Polska postanowili połączyć rolę Karolaka z innym, ostatnimi czasy bardzo słynnym serialem produkcji Telewizji Polskiej - „Korony królów”. Jak wyglądałaby rodzina Boskich w średniowiecznej Polsce? Sami się przekonajcie:

Mateusz Król w SNL Polska odcinek 7

Niech nie zmylą Was pozory! Chociaż fryzura i wąs mogą na to wskazywać, Karolak nie wcielił się we Władysława Łokietka. Tym razem zagrał ojca Aldony. Żona poganina została obdarzona fryzurą łudząco podobną do tego, co ma na głowie Małgorzata Kożuchowska, która gra Natalię boską. Postać Karolaka ma plan - wydać swoją 12-letnią córkę, która zaczyna być już starą panną za Polaka. I to nie byle kogo, ale samego Kazimierza, który w przyszłości ma zostać królem. Mała ciekawostka. W roli Kazimierza gościnnie wystąpił Mateusz Król, czyli aktor, który odgrywa tę samą postać w „Koronie królów”.

Obaj artyści wykazali się sporą dozą dystansu do siebie i swoich ról. Szczególnie Król, który pokazał, że też potrafi się śmiać z serialu, który robi w Internecie furorę i to niestety nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Trudno nie odnieść wrażenia, że lepiej się ogląda parodię „Korony królów” niż oryginalny serial, a budżet na skecz był chyba większy niż na cały sezon telenoweli TVP. &. odcinek SNL Polska dostępny jest już na platformie Showmax. Kto poprowadzi show następnym razem? Dowiemy się 27 stycznia 2018 roku. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.