Trailer 11. sezonu „Z Archiwum X” zwiastuje powrót do lat świetności serii

Natalia Hluzow
09.10.2017 15:19
Trailer 11. sezonu „Z Archiwum X” zwiastuje powrót do lat świetności serii Fot. kadr z wideo

Podczas Comic-Conu w Nowym Jorku telewizja Fox zaprezentowała oficjalny zwiastun 11. sezonu „Z Archiwum X”. Jest nadzieja na powrót dobrej kondycji serialu.

„Z Archiwum X” to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych seriali, jakie widział świat. Tajemnicza fabuła i iście filmowa realizacja tej produkcji telewizyjnej, dwadzieścia lat temu czyniły z niego prawdziwy fenomen, a muzyka z czołówki mroziła krew w żyłach każdego, kto dorastał w latach 90. Kiedy ogłoszono, że serial ma powrócić na ekrany, premiera 10. sezonu „Z Archiwum X” stała się jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń telewizyjnych 2016 roku.

Niestety, powrót Muldera i Scully udał się średnio. Choć premierowy odcinek 10. sezonu obejrzało ponad 21 milionów widzów w samych Stanach Zjednoczonych, nie spełnił oczekiwań widzów i krytyki. Po sześciu epizodach wyemitowanych w styczniu i lutym 2016 roku, serial wraca z nowym sezonem. A wraz z nim wracają wielkie nadzieje fanów. Tym bardziej, że trailer 11. sezonu, który zaprezentowano na Comic-Conie w Nowym Jorku, pozwala wierzyć, że tym razem się nie rozczarujemy. 

Wszystko wskazuje na to, że scenarzyści tym razem stanęli na wysokości zadania i fani wreszcie dostaną to, za czym tęsknili przez ponad dekadę. Premiera 11. sezonu „Z Archiwum X” zapowiedziana jest na styczeń 2018.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.