„Twin Peaks” z nowym zwiastunem na Święta

Robert Skowronski
21.12.2015 08:00
„Twin Peaks” z nowym zwiastunem na Święta Fot. kadr z wideo

Na nowe odcinki serialu Davida Lyncha musimy jeszcze trochę poczekać, ale ten czas może nam umilić teaser nowej serii. Zobaczcie!

„Twin Peaks” zadebiutuje na antenie stacji Showtime dopiero w 2017 roku. Zanim ponownie wrócimy do spowitych mgłą i tajemnicą lokalizacji północno-zachodnich części Stanów Zjednoczonych możemy podziwiać kolejną zapowiedź serialu, w którym pojawia się... Michael Horse wcielający się w postać Tommy'ego „Hawka” Hilla.

Mówi się o tym, że powstanie 18 odcinków nowego „Twin Peaks”. Przyjęto strategię realizacji serialu jako długiego filmu, który dopiero zostanie pocięty na kolejne epizody. Za ich scenariusze i produkcję odpowiedzialni są David Lynch i Mark Frost. Twórca „Blue Velvet” stanie także za kamerą w roli reżysera. Czy to właśnie jego widzimy na końcu trailera?

David Lynch nie kryje się z tym, że teaser serialu to świąteczny prezent dla miłośników serii:

Drodzy przyjaciele na Twitterze. Macie tu coś do obejrzenia. Szczęśliwych Świąt. Wasz przyjaciel, David.

Serial ma obfitować w pojawienie się kilku nowych postaci - zagrają je Jennifer Jason Leigh, Robert Knepper, Balthazar Getty i Amanda Seyfried. Jednak wróci też stara obsada, dokładniej Sheryl Lee, Richard Beymer, Dana Ashbrook, Mädchen Amick, Everett McGill, Wendy Robie oraz Sherilyn Fenn.

Co najważniejsze potwierdzono też powrót Kyle'a MacLachlana, który ponownie stanie się na ekranie agentem Dalem Cooperem. Fani oryginalnej serii, jak uspokaja David Nevins, przedstawiciel Showtime, nie powinni się niczego obawiać:

Powinniście być optymistyczni. Ludzie, których chcecie z powrotem tam będą. Spodziewajcie się też kilku niespodzianek. „Twin Peaks” jest naszym dużym priorytetem.

Jak Wam się podoba nowy teaser „Twin Peaks”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.